Skupina JOJ v januári medziročne zvýšila svoju sledovanosť

Televízia JOJ uzavrela vydarený prvý mesiac nového roka, okrem jej spravodajstva si najviac divákov v januári nenechalo ujsť premiéru nového seriálu Bodka a tiež obľúbené programové stálice Inkognito a Nové bývanie.

V medziročnom porovnaní dosiahla JOJ Group v januári 2021 zvýšenie svojej sledovanosti v oboch cieľových skupinách celodenne a v rámci obchodne relevantnej cieľovky aj v prime time.

V hlavnom vysielacom čase si v rámci univerzálneho publika pripísala výbornú 12,8 % sledovanosť a 25,3 % podiel na trhu (januárový priemer v CS 12+).

V rebríčku TOP 10 najsledovanejších programov TV JOJ v prvom mesiaci tohto roka obsadili prvé priečky spravodajské relácie televízie, pričom tentokrát KRIMI predbehli Najlepšie počasie a Noviny TV JOJ, ktoré sa umiestnili na prvom mieste, navyše zaznamenali výrazný ratingový rast najmä v mladšej CS 12-54 (medziročné porovnanie januárových priemerov).

V CS 12+ si hlavnú spravodajskú reláciu JOJky v januári pozrelo v priemere až 630-tisíc divákov.

Z nespravodajských relácií najviac divákov televízie JOJ v januári 2021 sledovalo štart nového komediálneho seriálu Bodka, mimoriadne obľúbenú zábavnú show Inkognito a tiež nedeľné Nové bývanie, ktorého premiérová sezóna sa ešte len blíži, ale jeho sledovanosť už teraz medziročne výrazne vzrastá a diváci si každú nedeľu nenechajú ujsť ani jeho reprízové epizódy.

Medziročný nárast dosahuje TV JOJ tento rok aj v access prime slote (v čase po 18:00 hod.), do ktorého po rokoch nasadila programovú novinku – súťažnú show Bez servítky si každý deň v priemere zapína takmer 300-tisíc divákov (CS 12+).

zdroj: TV JOJ

Pokiaľ správa neoznačí inak, dáta sú uvedené v cieľovej skupine 12+. Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie. Dáta sú od 1. 1. 2017 analyzované s pridaním HOSTÍ.

© 2004 – 2021 PMT, s.r.o. , Všetky práva vyhradené. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA; PR JOJ Group

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu