TV Markíza (foto: TV Markíza)

Skupina Markíza a Slovenská asociácia pre káblové telekomunikácie (SAKT) v pondelok 16. marca 2020, podpísali novú viacročnú rámcovú dohodu.

Zmluvu podpísali prezident SAKT Otto Verbich a zástupcovia skupiny Markíza. Všetkých operátorov, ktorí sú členmi SAKT, táto dohoda oprávňuje šíriť stanice Markíza, Markíza +1, Doma a Dajto v HD kvalite aj v ďalšom zmluvnom období.

Svojim zákazníkom tiež budú môcť poskytovať službu 7-dňového archívu všetkých staníc skupiny Markíza.

„Teší nás, že sa nám pre našich členov podarilo zabezpečiť šírenie všetkých staníc skupiny Markíza na ďalší zmluvný cyklus po dlhých, ale vždy konštruktívnych a férových rokovaniach, “ povedal Otto Verbich, prezident SAKT.

Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza: „Tešíme sa na pokračovanie úspešného partnerstva s malými a stredne veľkými operátormi na celom Slovensku za spravodlivých podmienok, ktoré zohľadňujú hodnotu našich staníc ako lídra na televíznom trhu.“

Členovia SAKT majú v nasledujúcich týždňoch časový priestor na podpisovanie jednotlivých zmlúv na základe uzatvorenej rámcovej dohody.

Začiatkom tohto mesiaca skupina Markíza podpísala aj ďalšiu rámcovú dohodu o spolupráci s druhým slovenským združením káblových operátorov – Asociáciou prevádzkovateľov káblových telekomunikácií (APKT).

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu