Sledovanosť Nová televízna stanica Kino Barrandov odštartovala úspešne-zdroj-pixabay.com
zdroj: pixabay.com

Nová televízna stanica Kino Barrandov odštartovala veľmi úspešne. V prvých dňoch jej vysielania sa jej podarilo ukrojiť z koláča sledovanosti viac ako pol percentný podiel. Filmová a seriálová programová ponuka stanice tak rýchlo našla svoju divácku základňu.

Kino Barrandov pozná prvé výsledky sledovanosti, a tie sú pre stanicu viac než priaznivé. Na základe priebežných informácií podľa peoplemetrových meraní výskumnej agentúry ATO Mediaresearch oslovila stanica po týždni vysielania 0,64% divákov v CS 15+ a 0,62% v prípade mladšieho publika v CS 15-54. Stalo sa tak sobotu 25. apríla.

Priemerné týždenné hodnoty v období od 20. – 26. apríla predstavovali v tej istej cieľovej skupine 0,51% share, v CS 15+ potom 0,47% share. Vo večerných a nočných hodinách dosahuje stanica až 3% share. Z prvých výsledkov sledovanosti vyplýva, že stanica dokázala lepšie osloviť mladšieho diváka.

„Doteraz najsledovanejším titulom Kina Barrandov sa stal Dôkaz s Gwyneth Paltrow v hlavnej úlohe. Film, s ktorým sme v sobotu 18. apríla zahájili vysielanie, si nenechalo ujsť 30-tisíc dospelých divákov. Teší nás, že sa potvrdili naše očakávania osloviť mladšie publikum a rozšíriť tak divácku obec skupiny Barrandov, „ prezradila generálna riaditeľka TV Barrandov Ing. Marcela Hrdá.

Vďaka programovej ponuke sa skupine Barrandov podarilo v sobotu 25. apríla ukrojiť z denného priemeru 6,35% share v CS 15+. Medzi ďalšie najúspešnejšie tituly Kina Barrandov sa zaradila aj romantická komédia s Jennifer Aniston Dobré dievča, thriller Prezumpcia viny s Denzelom Washingtonom a aj erotický seriál Emmanuelle.

Kino Barrandov logo
zdroj: TV Barrandov

Stanica Kino Barandov začala svoje vysielanie 18. apríla 2015. Jej program pozostáva výhradne z filmovej a seriálovej tvorby európskej i svetovej produkcie.

Šírenie TV signálu je zabezpečené pozemnou sieťou Českých Rádiokomunikácií v Multiplexe 3, na Slovensku je stanica tiež súčasťou ponuky UPC aj O2 TV, aktuálne sa pripravuje aj jej zaradenie do ponuky satelitného vysielania Skylink.

 

Tabuľka TOP 5 najsledovanejších titulov televízie Kino Barrandov:

Tabuľka TOP 5 najsledovanejších titulov Kina Barrandov-zdroj-TV Barrandov
zdroj: TV Barrandov

Tabuľka TOP 5 dní televízie Kino Barrandov:

Tabuľka TOP 5 dní Kina Barrandov-zdroj-TV Barrandov
zdroj: TV Barrandov

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu