Verejnoprávna televízia RTVS v stredu 2. marca zavŕšila predvolebné diskusie vydaním relácie Parlamentné voľby 2016 – Diskusie s moderátorom Martinom Strižinecom v netradičných priestoroch bratislavskej reštaurácie U.F.O. nad Dunajom. Posledná relácia patrila medzi najsledovanejšie predvolebné diskusie RTVS. Reláciu na živo vysielala RTVS kontinuálne na Jednotke a v éteri Rádia Slovensko. 

Predvolebná diskusia s Martinom Strižinecom s názvom Parlamentné voľby 2016 – Diskusie, ktorú vysielala RTVS v stredu o 20:25 hod. na Jednotke dosiahla sledovanosť až 428 tísíc divákov v cieľovej skupine 12+, s trhovým podielom 20,4% a stala sa najsledovanejšou predvolebnou debatou RTVS v roku 2016. Hosťami relácie boli Róbert Fico, Igor Matovič, Radoslav Procházka, Béla Bugár a Martin Danko.

Nadpriemernú sledovanosť si udržiava aj hlavná spravodajská relácia Správy RTVS, ktorú v stredu 2. marca sledovalo až 320 tisíc divákov a dosiahla trhový podiel 16,6 %.

repre foto Parlamentne volby 2016-Diskusie, RTVS, Jednotka, Martin Strizinec

„Posledná predvolebná diskusia zavŕšila projekt predvolebného vysielania RTVS v rozhlasovom a televíznom vysielaní. RTVS bude pokračovať v informovaní predovšetkým o praktických otázkach parlamentných volieb vo svojich spravodajských reláciách aj v čase moratória. Výsledky parlamentných volieb na Jednotke v Rádiu Slovensku môžete spolu so spravodajským tímom RTVS sledovať v sobotu 5.3.2016 od 21:55 a v nedeľu od 8:00 v špeciálnych volebných štúdiách,“ povedala Dominika Šulková, manažérka marketingu a komunikácie s verejnosťou spoločnosti RTVS.

„Na Jednotke to bude unikátne šesťhodinové kontinuálne vysielanie s aktuálnymi a jedinečnými informáciami, analýzami, ako aj s hlavnou povolebnou diskusiou lídrov strán, ktoré zasadnú do parlamentu o 11:55 na Jednotke a v Rádiu Slovensko, “ dodala Dominika Šulková.

Všetky dáta sledovanosti sú platné pre cieľovú skupinu 12+.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu