Rekordnú sledovanosť dosiahla na TV Prima 10. septembra premiérová epizóda Áno, šéfe!, ktorú preslávil neskôr na sociálnej sieti aj úsmevný príbeh ukradnutej retiazky. Epizóda Áno, šéfe! prilákala k obrazovkám 613 tisíc divákov starších ako 15 rokov a stala sa tak vo štvrtok 10.9. najsledovanejšou nespravodajskou reláciou na Prime.

Obľúbený program Áno, šéfe! sa tento rok na jeseň na obrazovke televízie Prima predstavil v premiérovej šiestej sérii. Relácia si od samého začiatku kladie za cieľ pozdvihnúť gastronómiu v Českej republike a pred šéfkuchárom Zdeňkom Pohlreichom aj tentoraz leží neľahká úloha – musí zistiť, prečo sa reštaurácie potácajú v problémoch a prečo v nich ľuďom nechutí.

V rekordne sledovanej epizóde, zavítal Zdeněk Pohlreich na učilište v ústeckých Trmiciach, kde divákom poodhalil stav učňovského školstva v odbore kuchár-čašník.

Perličkou tohto dielu bol rozhovor Šéfa s jedným z učňov o ukradnutej zlatej retiazke. Príbeh s prekvapivým rozuzlením sa stal hitom internetu a sociálnych sietí.

Na samotnú epizódu sa pozeralo rekordné množstvo divákov, sledovalo ju 22,9% divákov 15+ pri TV. Najvyššieho podielu na sledovanosti dosiahol tento diel relácie u mladých divákov 15-30 rokov, sledovalo ho 47,45% divákov pri obrazovkách.

Celá epizóda sa dá pozrieť aj na video portáli Prima PLAY > pozri

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu