Hlavná spravodajská relácia verejnoprávnej televízie RTVS o 19:00 hod. v utorok 1. marca zaznamenala svoje rekordné čísla v sledovanosti.

V utorok 1. marca 2016 sledovalo Správy RTVS o 19:00 hodine 345 tisíc divákov, čo je viac ako dvojnásobok oproti priemeru roka 2012.

Televízia predpokladá, že za číslami sledovanosti je vyšší záujem divákov o spoločenské dianie práve pred blížiacimi sa parlamentnými voľbami.

Včerajšie vydanie Správ RTVS malo v cieľovej skupine 12+, share 17,1%. V priemerných číslach od roku 2012 share Správ RTVS o 19:00 narástol o viac ako 75 percent a prekračuje hodnotu 15 percent.

Správy RTVS je možné po novom sledovať aj prostredníctvom mobilných aplikácií. Slovenská republika sa v regióne CEE radí na druhé miesto počtom zobrazení stránok z mobilných zariadení. Sú to návštevy webov, ktoré používatelia spravili prostredníctvom mobilných telefónov a tabletov. Televízia preto spustila mobilné aplikácie pre platformu Android a iOS > pozri

Televízia pokračuje vo vysielaní predvolebných diskusií moderátora Martina Strižinca a jeho hosťami. Predposlednú debatu kandidátov v hlavnom vysielacom čase sledovalo až 303 tisíc divákov a relácia mala v cieľovej skupine 12+, share 14,5%.

Poslednú predvolebnú diskusiu Martina Strižinca odvysiela RTVS dnes (v stredu) 2. marca, o 20:25 hod.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu