Úspech v sledovanosti v týchto týždňoch dosiahla celá televízna skupina Barrandov v Čechách, keď prekonala hranicu 6% na celkovom mesačnom podiele sledovanosti. Svoje doterajšie maximum z januára 2012 5,63% prekonala aktuálna celotýždenná sledovanosť s podielom 7,2%.

Televízia pripravuje na jeseň aj novú programovú štruktúru, ktorá prinesie úplne nové relácie, ktoré budú vraj na českom trhu ojedinelé. Detaily televízia ešte nechcela prezradiť, kvôli konkurencii.

„S radosťou môžem potvrdiť, že televízna skupina Barrandov má na svojom konte ďalšie prekonanie rekordu týždennej sledovanosti. Hoci už pred dvoma týždňami sa skupina Barrandov dotkla svojho historického maxima, toto už neplatí. Minulý týždeň totiž dosiahla rekordnú sledovanosti 7%. Tešíme sa, že divákov oslovujú naše starostlivo zostavené letné programové modely, “ povedala minulý týždeň Ing. Marcela Hrdá, generálna riaditeľka skupiny Barrandov.

„Veľkému diváckemu úspechu sa tešia predovšetkým seriál z vlastnej tvorby TV Barrandov – Soudkyně Barbara. Ten v minulom týždni prekonal svoj doterajší rekord 211 000 divákov, a so svojím podielom 14% prilákal už viac ako 222 000 divákov, “ doplnila Ing. Marcela Hrdá.

Spolu s vlastnou tvorbou a relácie, akými sú Exkluziv Kateřiny Brožové, Sejdeme se na Cibulce, Kurňa, co to je?, alebo Vtip za stovku sa darí aj tvorbe akvizičnej, pričom nedeľný film „12 podmínek dědictví“ na seba upútal pozornosť viac ako 234 000 divákov a získal si tak podiel 7,7%.

Televízna skupina Barrandov chystá ďalšie rozšírenie svojho portfólia, už čoskoro by mal začať vysielať nový televízny kanál Barrandov MUZIKA. Táto stanica prinesie divákom hudobnú produkciu zostavenú z rôznych hudobných žánrov a svoju programovú náplňou osloví ako staršiu, tak mladšiu generáciu. O všetkých novinkách vás budeme informovať.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu