Televízna skupina JOJ Group v stredu 12. augusta zaznamenala najlepší trhový podiel tento rok v prime time aj celodenne. Najlepšie počasie bolo opäť najsledovanejším programom dňa, Krimi svojim výkonom predbehli aj hlavnú spravodajskú reláciu konkurencie.

JOJ Group sa v lete naďalej darí, v stredu 12. augusta bola v hlavnom vysielacom čase lídrom slovenského trhu s nadpriemerným podielom až 33,8 %. Prime time share aj celodenný podiel 27,7 % sú pre skupinu JOJ tento rok jej rekordné výsledky v komerčnej cieľovej skupine.

Diváci sú v letných horúčavách zvedaví, aké bude počasie v najbližších dňoch a z ponuky slovenských televízií si vyberajú predpoveď práve na JOJke.

V stredu 12. augusta si Najlepšie počasie pozrelo až 542-tisíc divákov, relácia tak bola opäť najsledovanejším programom dňa s 32,9 % podielom na trhu a nadpriemernou 11,6 % sledovanosťou v cieľovej skupine (CS) 12+. Relácia bola trhovým lídrom aj v obchodne dôležitej cieľovej skupine s 32,1 % share a 8,8 % ratingom.

Vynikajúci výsledok v stredu 12.8. dosiahli všetky spravodajské relácie JOJky, ktoré diváci uprednostnili pred konkurenčnými.

Noviny TV JOJ si nenechalo ujsť 449-tisíc divákov s rovnako nadpriemerným podielom 32,9 % a 9,6 % sledovanosťou, Šport dosiahol 9,1 % rating a 27,0 % share (CS 12+). Krimi tiež naďalej potvrdzujú svoje skvelé výkony a dokážu poraziť aj hlavnú spravodajskú reláciu konkurencie – ako napríklad v stredu 12.8., keď v rámci mladého publika zaznamenali výborný trhový podiel 28,6 %.

JOJka v lete zaradila do svojej programovej ponuky český seriál Vinári. V stredu večer 12. augusta  TV JOJ odvysielala poslednú epizódu prvej série, ktorú si nenechalo ujsť takmer 300-tisíc divákov (CS 12+).

Vinári sa tak so slovenskými divákmi, ktorí si ich na JOJke obľúbili, rozlúčili s nadpriemernými výsledkami sledovanosti (22,6 % Shr a 6,9 % Rtg v CS 12-54). V mužskej časti publika zaznamenali ešte lepší share 23,6 %, diváčky zasa dosiahli lepšiu sledovanosť – až 7,1 % Rtg (CS 12-54).

Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľové skupiny 12+ a 12-54.

Televízna skupina JOJ Group je súčasťou mediálneho biznisu spoločnosti JOJ Media House. Prečítajte si aj článok: Spoločnosť JOJ Media House vstupuje na slovenský rádiový trh

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu