zdroj: Besteron

Nová platobná brána Besteron prenikla pomedzi konkurenciu. Ako prvú otestovala platbu kartou, ďalšie služby sú na rade. Slovenskí e-shopari zajasali. Ich svet je totiž bohatší o ďalšiu firmu, ktorá im môže dopomôcť k efektívnejšiemu podnikaniu. Besteron je prvá online platobná brána, ktorá nenarába s peniazmi klienta, ale klient pracuje priamo so svojim bankovým prostredím, ktoré mu je známe.

„Besteron je svetovo unikátna odpoveď na problém s pomalými platbami,“ povedal ambasádor značky Michal Pastier, Group Creative Director agentúry Zaraguza. Celý rozhovor s ním nájdete > tu

Zakladatelia služby Besteron, Miroslav Kráľ a Róbert Kabina, majú s podnikaním na internete svoje skúseností.  sú majitelia e-shopov a s online platbami mali aj niekoľko negatívnych skúseností.

„Podnikanie na internete je pre mnohých lákavé, rovnako ako aj pre nás. Skrýva však aj množstvo negatív, ako napríklad aj neefektívne procesy platby. Najviac nás trápila neprehľadnosť platieb, a to, že sme peniaze nemali hneď na svojom účte, aby sme s nimi mohli pracovať“,  hovorí Miroslav Kráľ. Jeho spoločník, Róbert Kabina ho dopĺňa: „poučili sme sa na chybách druhých a aj preto sme sa rozhodli zamerať práve na tieto chyby a vyladiť ich. Výsledkom toho je služba, ktorá vyniká medzi konkurenciou svojou výnimočnosťou“.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu