zdroj: Slovenská sporiteľňa

Matej Tóth je jedným z najúspešnejších slovenských atlétov v histórii. Už niekoľko mesiacov ho však Svetová antidopingová agentúra podozrieva z dopingu. Slovenská sporiteľňa si cení dlhoročné partnerstvo s Matejom Tóthom a verí mu aj v tejto ťažkej situácií. Preto sa rozhodla zrušiť plánovanú vianočnú televíznu kampaň. Už kúpený reklamný priestor venuje Matejovi, aby mohol poďakovať všetkým, ktorí mu stále veria.

Náš najlepší atlét mal kvôli nezrovnalostiam v biologickom pase pozastavenú činnosť, a preto nemohol na augustových majstrovstvách sveta v Londýne obhajovať svoj titul. Slovenská sporiteľňa Matejovi verí od začiatku tejto kauzy a dnes mu umožňuje poďakovať všetkým jeho fanúšikov.

„Som hrdý a šťastný, že sme našu dlhoročnú spoluprácu so Slovenskou sporiteľňou posunuli o ďalší krok. Keď mi bol predstavený koncept kampane, neváhal som ani sekundu. Páči sa mi myšlienka a spôsob komunikácie kampane. Verím, že sa nám spoločne podarí aj v bežných ľuďoch vzbudiť vieru v samých seba. Týmto chcem poďakovať vedeniu mojej banky, ale aj bežným ľuďom za obrovskú dôveru,“ povedal Matej Tóth.

„Dnes stále nevieme, ako dopadne podozrenie Mateja Tótha z dopingu. Myslíme si ale, že ak niekomu veríte, tak je dôležité stáť pri ňom aj v krízovej situácii. Je to dôležité pre neho, aj pre jeho najbližších. Matej Tóth je slušný človek, ktorý doteraz nikdy nesklamal, preto sme presvedčení, že je správne mu veriť“ povedal Štefan Máj, generálny riaditeľ Slovenskej sporiteľne a doplnil: „Ľudia na Slovensku si často málo veria. Pritom viera vo svoje schopnosti spolu s dôverou k iným, sú vo vyspelých krajinách silným zdrojom lepšieho spoločenského života, aj osobného šťastia.“

Mateja Tótha uvidíte v televízii a na sociálnych sieťach od 1. decembra do 7. januára.

Pozrite si ako kampaň vznikala:

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu