Slovenskí hokejisti už odcestovali na majstrovstvá
zdroj: Devito

Reprezentanti Slovenskej republiky v ľadovom hokeji vo štvrtok 30. apríla odcestovali do susedných Čiech na majstrovstvá sveta. Okrem výstroje a talizmanov si so sebou odniesli aj CD s vlastnou hokejovou skladbou, ktorá sa bude hrávať počas zápasov na štadiónoch. O radosť z nového hokejového songu sa hráči a vydavateľstvo PS Production rozhodli podeliť aj s fanúšikmi a do súťaže na Facebooku venovali 10 CD s podpismi reprezentantov.

Slovenskí hokejisti dnes opustili krajinu, aby nás reprezentovali na Majstrovstvách sveta 2015 v Českej republike. Krátko pred odchodom im Peter Stankovský, producent spoločnosti PS Production, a Erik Rothestein, autor textu a skladby, osobne odovzdali CD s hokejovým songom ADiss feat. Roman Urban – Máme na to.

Spoločnosť PS Production venovala skladbu Slovenskému zväzu  ľadového hokeja, ktorý ju prijal za svoju a burcoval ňou chlapcov už pri prípravných zápasoch. Hokejistom sa skladba tak páčila, že si ju púšťali aj v šatni. Hoci skladba nie je oficiálne novou hokejovou hymnou, rozhodli sa ju podporiť svojimi podpismi na CD.

„Idea hokejového songu prišla prirodzene, Erik ma oslovil a ja, ako verný fanúšik hokeja, som sa nadchol myšlienkou urobiť niečo pre našich chlapcov,“ povedal Stankovský. „Skladba je zmesou rappu, rocku a niečoho tradičného. Verím, že fanúšikov pri vypočutí naladí na správnu hokejovú atmosféru a hráčom pomôže k lepším výkonom,“ doplnil Rothestein.

Slovenskí hokejisti už odcestovali na majstrovstvá - obr.2
Erik, Tomáš Kopecký, kapitán slovenského teamu a Rothestein. (zdroj: Devito)

Vydavateľstvo PS Production pri príležitosti odovzdania songu slovenskej reprezentácii vyhlásila súťaž o 10 CD s originálnymi podpismi slovenských hokejistov. Stačí, ak budú fanúšikovia zdieľať link skladby na svojom Facebookovom profile. Vyžrebovaní budú desiati, ktorí získajú CD so skladbou a podpismi slovenských hráčov s venovaním.

Súťaž o 10 CD s podpismi hokejistov bude ukončená 12. 5. 2015 a výhercovia budú zverejnení 13. 5. 2015 na Facebook stránke PS Production.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu