Investičná skupina Penta spúšťa 2. ročník súťaže pre študentov 4. a 5. ročníka vysokých škôl pod názvom Smart Deal. Cieľom súťaže je preveriť vedomosti a schopnosti študentov v 2 kategóriách – Fúzie a Akvizície a Realitný development, pričom víťazi obidvoch kategórií môžu získať finančnú odmenu až 6 000 eur. Zároveň Penta víťazom ponúkne pracovné miesto.

Súťaž Smart Deal je určená pre študentov ekonomických a technických odborov študujúcich nielen na slovenských a českých, ale aj na zahraničných univerzitách. Študenti sa môžu do súťaže prihlásiť do 17.októbra 2014 na webovej stránke smartdeal.eu, kde nájdu aj všetky potrebné informácie o súťaži. Víťazi Smart Deal by mali byť oznámení najneskôr do konca novembra 2014.

„Minulý rok nám ukázal, že prísne nastavené kritériá súťaže skutočne vyselektujú tých najlepších študentov. Dôkazom je aj minuloročný víťaz kategórie M&A Challenge, ktorý pracovnú ponuku Penty prijal a úspešne sa začlenil do tímu v našej spoločnosti,“ hovorí Branislav Hunčík, Personálny riaditeľ Penta Investments.

Súťaž sa uskutočňuje v dvoch kategóriách, M&A Challenge – Fúzie a Akvizície a Property Challenge (Realitný development). V prvom kole čaká na záujemcov v oboch kategóriách on-line test. Následne študenti, ktorí v teste dosiahnu najlepšie výsledky, postúpia do 2.kola, kde dostanú za úlohu spracovať prípadovú štúdiu a osobne ju predstaviť hodnotiacej komisii.

Najlepší študenti z každej kategórie – 6 z M&A Challenge a 3 z Property Challenge – dostanú finančnú odmenu 1000 eur. Následne hodnotiace komisie vyberú jedného víťaza v obidvoch kategóriách, pričom tí získajú finančnú odmenu 2000 eur a v prípade, že nastúpia pracovať do Penty, získajú aj štartovací bonus 3000 eur.

Penta je stredoeurópska investičná skupina, ktorá bola založená v roku 1994. Pôsobí hlavne v zdravotníctve, finančných službách, výrobe, maloobchode a v realitnom developmente. Spravuje jediný fond svojich partnerov, akcionárov spoločnosti. Jej portfóliové spoločnosti zamestnávajú viac ako tridsať tisíc ľudí a v roku 2013 dosiahla hodnota aktív skupiny 6,5 miliardy eur. Penta pôsobí vo viac ako desiatich krajinách Európy a má svoje zastúpenie v Prahe, Bratislave, Varšave a Mníchove.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu