Záber z relácie Záhady tela (autor foto: Milan Krupčík, zdroj RTVS)

RTVS bola počas sobotného večera jednotkou v sledovanosti. Zábavné relácie Záhady tela, Pumpa, Neskoro večer a špeciálne vydanie talkšou Boris & Brambor prilákali k obrazovkám najviac divákov v cieľovej skupine 12+.

Obľúbenú šou Záhady tela si v sobotu večer nenechalo ujsť 468 tisíc divákov s trhovým podielom 20,6 % v cieľovej skupine 12+. Nová epizóda komediálneho seriálu Pumpa sa tešila výraznému nárastu divákov, keď k obrazovkám prilákala 428 tisíc ľudí a získala tak trhový podiel 20,3% v cieľovej skupine 12+.

Talkšou Petra Marcina Neskoro večer sa tiež teší stabilnej priazni divákov. Sobotná epizóda zaznamenala medzi týždenný divácky nárast a pozrelo si ju 353 tisíc divákov s trhovým podielom 20,3 % v cieľovej skupine 12+.

Rozšírená verzia talkšou Borisa Valábika a Marána Gáboríka Boris & Brambor prilákala v sobotu v noci k obrazovkám 147 tisíc divákov a získala trhový podiel 12,8 % v cieľovej skupine 12+.

Počas sobotného dňa si na svoje prišli aj športoví fanúšikovia, ktorí si nenechali ujsť Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní žien. Prvé kolo počas dopoludnia sledovalo 193 tisíc divákov s trhovým podielom 23,5 % v cieľovej skupine 12+.

Popoludní si druhé kolo pozrelo až 274 tisíc divákov a trhový podiel dosiahol 26,9 % v cieľovej skupine 12+, čo bol rekord sobotného dňa v rámci slovenských televíznych staníc.

Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu