Instagram zrušil fitneske profil, pretože za domnievali, že na videu je vyobrazená v sexuálnom kontexte. Takéto videá s cvikmi ale zverejňuje na tejto sociálnej sieti pravidelne už niekoľko rokov, tvrdí fitneska Brittany Perille. Instagram používajú na svoje zviditeľnenie mnohé celebrity a značky.

Ako cvičí fitneska Brittany Perille sleduje na sociálnej sieti Instagram množstvo fanúšikov, má 973 tisíc followerov.

Instagram jej konto najprv zrušil, no po sťažnostiach fanúšikov znovu obnovil. Informáciu priniesli TVnoviny.sk. 

„Neporušila som žiadne ich pravidlá,“ rozhorčila sa fitneska, ako uviedli TVnoviny.sk.

Pozrite si video:
https://www.instagram.com/p/BLwIHjJh4wo/

Sociálna sieť Instagram vznikla v roku 2010 pôvodne ako sieť na zdieľanie fotografií. V tom čase existovalo niekoľko podobných riešení, no výhodou Instagramu bola možnosť zdieľať obsah i na iných sociálnych sieťach.

„Necelá dva roky od vzniku kúpil Instagram za jednu miliardu dolárov Facebook. V tom čase mala dvojročná sociálna sieť už 100 miliónov aktívnych používateľov,“ uviedli SME

Instagram má v súčastnosti už viac než 500 miliónov používateľov.

Túto sociálnu sieť používajú na svoju prezentáciu mnohé celebrity, napríklad Dara Rolins, Rytmus, ale i bývalý prezident USA Barack Obama, futbalista David Beckham, najviac sledovateľov v súčasnosti takmer 94 miliónov, má speváčka Taylor Swift a preto ju použila značka Apple dokonca aj vo svojej reklame > pozri

„Lacná a prvoplánová reklama dostane pravdepodobne kopačky a tlačiť vpred sa budú nové Instagram stratégie fundovaných marketérov. Bude to chcieť viac času, kreativity, peňazí, námahy so zámerom zapojiť cieľovú skupinu a bohvie čo všetko. Cieľom bude postarať sa o personalizovaný zážitok a priblížiť sa potenciálnym zákazníkom,“ uviedla na svojom blogu agentúra Triad o komunikácii značiek na Instagrame.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu