repro foto: spot SodaStream

Spoločnosť SodaStream natočila spolu s Goodby Silverstein & Partners reklamu o vode na Marse pri príležitosti najväčšej americkej športovej udalosti Super Bowl. V reklame vystupuje aj najmladšia astronautka na svete, 18-ročná študentka astrobiológie Alyssa Carson.

Práve Alyssa je horúcou kandidátkou na prvú stopu na Marse, kam by mala odletieť spolu s posádkou v roku 2030. Zatiaľ sa nikomu nepodarilo absolvovať náročnú Advanced Space Academy v 16-tich a získať oprávnenie na vykonanie suborbitálneho letu skôr, ako vodičák.

Okrem najmladšej astronautky sa v reklame ukáže aj americký popularizátor vedy Bill Nye. Práve on poukazuje na environmentálny prínos SodaStreamu, keď upozorňuje na nakupovanie vody, balenej v plastových fľašiach a na znečisťovanie životného prostredia, ktoré je s tým spojené.

Príbeh reklamného spotu SodaStream: Americkí astronauti našli na Červenej planéte asi liter vody. Na epochálnom objave sa veľkou mierou podieľala spoločnosť SodaStream. Vodu z Marsu kozmonauti preniesli do kozmickej lode, kde vzorku označili. Na Zem sa však nedostala. Prečo, to vtipne ukazuje video:

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu