Soňa Lexmanová (zdroj: SKPR Strategies)

Doterajšiu riaditeľku agentúry Silviu Kušnírovú od novembra nahradila Soňa Lexmanová, ktorá doteraz v agentúre pracovala na pozícii Client Service Director, resp. bola na materskej dovolenke a po svojom návrate bola poverená vedením PR agentúry na pozícii Managing Director. Silvia Kušnírová sa bude po novom venovať stratégii, kreatíve a rozvoju nových projektov na pozícii Managing Partner.

„Soňu považujem za skvelú voľbu na danej pozícii a veľmi sa teším, že práve ona povedie spolu so mnou naše tímy. Tí, ktorí ju poznajú, vedia, že tak profesionálne, ako aj ľudsky má po mnohoročných skúsenostiach všetky predpoklady na to, aby sa zhostila líderskej pozície a viedla na dennej báze agentúru“, povedala majiteľka agentúry SKPR Strategies Silvia Kušnírová.

„Som vďačná za príležitosť, ktorú som dostala. Mám úprimne rada tvorivú prácu, ktorá má zmysel spolu s ľuďmi, čo za to stoja. To všetko sa mi v našej firme dostáva a nielen to. Fungujeme ako skvelý tím. Každodenná práca s našimi klientmi nám dáva možnosť posúvať sa vpred. Vďaka technológiám vieme zas pracovať odkiaľkoľvek. Aj táto flexibilita je pre mňa ako pracujúcu matku obrovským benefitom“, povedala Soňa Lexmanová.

Soňa Lexmanová pôsobila ako redaktorka spravodajstva televízie Markíza a neskôr pôsobila aj v televízii JOJ.

V odvetví PR pôsobila najprv v agentúre Neopublic Porter Novelli. Popri práci v SKPR Strategies pôsobí i na pozícii výkonnej riaditeľky Fóra donorov, a je i členkou Rady vlády pre mimovládne neziskové organizácie.

Do portfólia agentúry SKPR Strategie patria klienti ako ALO diamonds, AVON, Central, Microsoft, Staropramen, Stella Artois, Slovenský olympijský výbor, Stars and Friends, Immocap, či Divé maky. Agentúra vznikla v roku 2014, v roku 2015 získala prvé miesto v súťaži Prokop za projekt AMAZing job v kategórii Corporate Communications.

Agentúra získala aj tri shortlisty na EMEA Sabre Awards 2016 – súťaž oceňuje najlepšie PR projekty z regiónov Európy, Blízkeho východu a Afriky.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu