vizuál kampane (zdroj: ASKO-Nábytok)

Jeden z najväčších predajcov nábytku na českom a slovenskom trhu, spoločnosť ASKO-Nábytok, prichádza s novou marketingovou kampaňou „Jednotka pre Váš domov“.

Cieľom kampane je ukázať spoločnosť ASKO-Nábytok ako prvú voľbu pri výbere nábytku a predstaviť ju ako experta v oblasti sedacích súprav, spální a kuchýň.

„Prvá komunikačná vlna s touto témou odštartovala v januári a táto tématická linka bude sprevádzať ASKO-Nábytok v priebehu celého roka 2020. ASKO-Nábytok sa dlhodobo zameriava na najlepší servis pre svojich zákazníkov, čím chce byť inšpiráciou a chce im pomáhať vytvárať spokojný domov,“ vysvetľuje princípy Andrea Štěpánová, marketingová riaditeľka spoločnosti ASKO-Nábytok.

Tradícia spoločnosti ASKO-Nábytok spadá už do roku 1991, kedy otvorila prvú predajňu v Prahe. V súčasnosti ponúka v 13 českých a 7 slovenských predajniach rozsiahly sortiment nábytku pre širokú cieľovú skupinu.

Spoločnosť neustále zlepšuje svoje služby a stavia zákazníkov na prvé miesto. V súčasnosti vedľa odborného poradenstva, plánovania nábytku na mieru alebo kuchynských štúdií, ktoré vznikali vo vlaňajšom roku na všetkých pobočkách, prevádzkuje tiež e-shop a službu Click & Collect. Tá popri klasickom internetovom nákupe ponúka zákazníkom možnosť vyzdvihnúť si objednaný tovar priamo na predajni.

Práve z orientácie na zákaznícky servis vychádza hlavná myšlienka nielen novej marketingovej kampane, ale i celého smerovania spoločnosti ASKO-Nábytok.

„Chceme byť prvou voľbou našich zákazníkov, ak sa rozhodnú pre kúpu akéhokoľvek kusu nábytku. Zároveň chceme byť predajcom s najlepším servisom a službami pre zákazníkov. I naďalej potom chceme zostať jednotkou v internetovom obchode na trhu s nábytkom,“ uvádza marketingová riaditeľka Štěpánová.

Nová kampaň bude prezentovať všetky vizuály, ktoré budú k dispozícii v printe, on-line, na verejných plochách v miestach predaja. „Rovnako je to i s televíznou kampaňou, ktorá bude prebiehať v priebehu celého roka,“ doplnila Andrea Štěpánová.

vizuál kampane (zdroj: ASKO-Nábytok)

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu