PR agentúra Media In sa stala pre rok 2015 komunikačným partnerom spoločnosti ista Slovakia, ktorá je jedným z popredných celosvetových dodávateľov najmodernejších meracích zariadení pre teplo i vodu a služieb spojených s následným zberom dát, rozpočítaním nákladov za energie a ostatných nákladov spojených s užívaním nehnuteľností.

ISTA logo
logo ista Slovakia (zdroj: Media In)

Prostredníctvom PR agentúry Media In bude spoločnosť ista Slovakia informovať médiá, širokú verejnosť, spoločenstvá vlastníkov, manažérov správcovských spoločností, zástupcov vlastníkov bytov, projektantov technických zariadení budov či odbornú verejnosť o aktuálnych témach, novinkách, službách a riešeniach v oblasti zariadení na meranie tepla a vody.

Spoločnosť ista patrí medzi svetových lídrov, s vyše storočnou tradíciou, v oblasti meracej techniky pre teplo a vodu, ako i v oblasti zberu dát a následného rozpočítania nákladov. Je priekopníkom v oblasti výskumu a vývoja meracej techniky, a kvalita výrobkov je garantovaná tradičnou nemeckou precíznosťou.

Úsilím spoločnosti je docieliť spravodlivé rozdelenie nákladov za odobrané teplo a vodu na základe individuálnej spotreby. Riadi sa filozofiou, že každý by mal zaplatiť iba za to, čo naozaj spotrebuje.

História agentúry Media In sa datuje od roku 1993 a v mediálnej oblasti získala prívlastok „Prvá PR agentúra na Slovensku, ktorá je overená trhom“. Media In poskytuje služby v oblasti public relations, marketingového poradenstva a digital marketingu pod jednou strechou.

Media In je členom medzinárodnej siete PR agentúr Cohn&Wolfe, ktorá pôsobí v 63 štátoch sveta. Hlavné aktivity Media In sú zamerané na oblasti: firemná komunikácia a strategické plánovanie, digital marketing a sociálne siete, media relations, krízový manažment, interná komunikácia, spotrebiteľský marketing, CSR a filantropia.

Agentúra Media In je zároveň organizátorom a autorom súťaže Bloger roka.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu