zdroj: Kärcher

Od prvého výskytu nákazy africkým morom ošípaných (AMO), ktorý bol v obci Strážne pri maďarských hraniciach zaznamenaný koncom júla, prešili už viac než dva mesiace a ochorenie nie je stále pod kontrolou. Medzičasom boli hlásené ďalšie prípady v domácom chove a v uplynulých dňoch aj u diviakov.

Jedným zo základných preventívnych opatrení je pritom nekompromisné dodržiavanie hygienických zásad. Spoločnosť Kärcher preto spustila akciu, v rámci ktorej podáva farmárom a chovateľom pomocnú ruku formou dotácie 1 000 eur na efektívne vysokotlakové čističe.

„Hygiena a prevencia sú alfa a omega, čo platí dvojnásobne pri akomkoľvek chove, kde sú zvieratá, ktoré môžu za rôznych podmienok prísť do styku s mnohými typmi vírusov a baktérií. Farma je miesto, kde sa začína celý proces potravinovo-dodávateľského reťazca, preto považujeme za dôležité, aby sa vysoký dôraz na hygienu kládol práve na tomto mieste. Aj preto chce naša spoločnosť farmárom pomôcť s nákupom vysokotlakových čistiacich zariadení, ktoré sú profesionálne, šetrné a zároveň dostatočne silné na to, aby zničili prostredie, v ktorom škodlivé vírusy prežívajú. Veríme, že finančný príspevok vo výške 1 000 eur slovenským farmárom skutočne pomôže,“ povedal k aktivite spoločnosti Kärcher Slovakia jej konateľ, Marián Boleček.

Na stránke spoločnosti je k tejto aktivite vytvorená landing page, kde sa dotknutí chovatelia a farmári dozvedia všetky dôležité informácie o dotácii.

Vizuál marketingovej komunikácie:

zdroj: Kärcher

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu