repro foto: Lidl.sk

Reťazec zaujíma spokojnosť zákazníka s jeho posledným nákupom v konkrétnej predajni Lidl. Anketu reťazec propaguje v predajniach formou letáku pri pokladni.

„Váš názor na váš posledný nákup, čerstvosť či dostupnosť tovaru môžete rýchlo a jednoducho vyjadriť prostredníctvom online dotazníka. Naviac každý mesiac môžu 10 z vás vyhrať nákupné poukážky v hodnote 50eur,“ uvádza Lidl v letáku k ankete.

Zákaznícky prieskum a súťaž o poukážky trvá už od 22. októbra do odvolania zo strany spoločnosti Lidl. Pravidlá súťaže a anketový formulár spoločnosť zverejnila na svojej landing page www.lidl.sk/vasnazor.

Zapojiť do prieskumu a súťaže sa môže každý zákazník, ktorý v reťazci nakúpil, na úvod anketového formulára uvedie číslo bloku, čas nákupu a číslo predajne.

Reťazec Lidl v prieskume zisťuje len základné socio-demografické údaje, ako je váš vek, vaše pohlavie, a zaujíma ho ako ste boli spokojný s nákupom, čo sa vám páčilo, či ste našli všetko, čo ste hľadali, či ste boli spokojný s dostupnosťou tovaru, s prezentáciou tovaru, s čerstvosťou tovaru, s čistotou predajne, či s ústretovosťou personálu:

Vizuál letáku vo formáte vizitky:

foto: Reťazce.sk
foto: Reťazce.sk
REKLAMAadv.:

3 KOMENTÁRE

  1. To,že pokladní je v Lidli dosť je dobré,ale,keď zívajú prázdnotou je zlé! To že na pokladne čakáme v dlhých frontách sme si pomaly zvykli. Ak cez reproduktor volajú pakladníka (čku) trvá to veľmi dlho. Je to nepružné!
    Niektoré ponúkané tovary,ktoré reklamujete vo svojich bilbordoch sa na predajni nenachádzajú-je to pravidlo!Na otázku prečo je to tak, pracovník odpovie:Ja neviem.
    Pokiaľ ide o potraviny,zeleninu a ostatné je to O.K. (Čerstvé, kvalitné oproti Tescu trocha drahšie).

  2. Som spokojny s predajnou aj tovarom. Preco nedostavame na sidlisku Nova Ves,Dunajska Streda letaky.
    Prosim vas vyrieste tento problem,aby sme mohli vyuzit zlavy ktore ponukate.

  3. lidl je super aj ked teraz su dlhe rady ale ide to rychlo a bezpecnost je teraz velmi dolezita ja byvam pri lidli nitra chrenova a som spokojna nezavidim predavackam s tolkymi ludmi kazdy den inga

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu