Orange predstavil speváčku Celeste Buckingham už v prvom reklamnom spote, kedy sa stala tvárou jeho novej kampane. Prvok Vianoc v kampani však stále chýbal. V novom spote, ktorý Orange nasadil od 21. novembra však už vianočná atmosféra určite nechýba.

„Aj tento rok sme sa rozhodli, že vianočnú reklamu nasadíme až vtedy, keď to bude relevantné. Veríme, že náš nový spot zákazníkov nielen zabaví, ale zároveň prenesie na nich krásnu vianočnú atmosféru a vzbudí v nich radostné vianočné očakávania,“ povedal Miloš Lalka, riaditeľ úseku komunikácie spoločnosti Orange Slovensko.

Hlavnou protagonistkou je opäť speváčka Celeste Buckingham, ktorá na Trojičnom námestí v rámci tradičnej vianočnej ľadovej revue spieva skladbu Každý deň budú vraj Vianoce.

Humor do spotu vnáša dvojica reportérov, postavy ktoré si v reklame od Orange opäť zahrali herci Lukáš Latinák a Braňo Bystriansky.

Mohli ste ich vidieť už v reklamnom spote, ktorý Orange nasadil v mesiaci september a teraz v príbehu Vianoc tieto postavy ďalej rozvíja, akoby vo filmovom príbehu.

V novom vianočnom spote účinkujú krasokorčuliari zo Žiliny, ktorí sú niekoľkonásobnými majstrami Slovenska.

Autorkou kostýmov z ľadovej revue je výtvarná kostymérka Miriam Struhárová.

Kampaň vytvorila dvorná reklamná agentúra spoločnosti Orange Slovensko – Wiktor Leo Burnett v spolupráci s dcérskou produkčnou agentúrou Leopard Production.

Natáčanie spotu prebiehalo počas dvoch nocí až do skorých ranných hodín na Trojičnom námestí v Trnave, kde bolo potrebné vytvoriť efekt zasneženej krajiny v podobe 1250 m2 geotextílie a niekoľkých kíl 100 % buničiny.

Štáb pozostával zo 120 členov a počas natáčania spolu skonzumovali takmer 300 litrov kapustnice, ktorá im tak dotvárala atmosféru Vianoc.

Vizitka kampane:

Creative director: Martin Ondrušek
Art director: Ľubomír Bercel, Karol Krištofovič
Copywriter: Martin Motáček, Marek Surovec, Roman Roj
Account: Lenka Karolčíková, Jana Divišová, Daniela Árpová
Produkcia: agentúra: Leopard Production
Klient: Orange Slovensko: Miloš Lalka, Katarína Čabáková, Zuzana Adam
Médiá: Orange Slovensko: Zuzana Krajči, agentúra: Unimedia
PR: Orange Slovensko: Peter Tóth, Alexandra Piskunová, agentúra: Dynamic Relations

V spote si zahral aj Mako Hindy

Úlohu strážcu klziska, ktorý nechce vpustiť za speváčkou dotieravých reportérov si zahral Mako Hindy, ktorý sa preslávil ako tanečník v skupine Jara Bekra SPIN, ale zahral si aj ako herec napríklad po boku Bruce Willisa vo filme Smrtonosná zbraň 5, alebo vo filmoch Dračie srdce, Za nepriateľskou líniou, alebo Let Fénixa.

Pozrite si video, kde Mako Hindy opisuje svoje zážitky z nakrúcania, ako hosť v talkshow Petra Marcina na RTVS:

Pozrite si skladbu Každý deň budú vraj Vianoce v podaní Mira Žbirku, kapely Lojzo a Mariána Kochanského:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu