Od začiatku roka 2016 sa o PR aktivity spoločnosti P3 postará agentúra Kharisma. Spoločnosť P3 si ju vybrala v tendri v ktorom súťažilo spolu 6 agentúr.

Kharisma má vo svojom portfóliu realitné spoločnosti, čo zavážilo a spoločnosť P3 si vybrala za víťaza v tendri práve ju. Agentúra Kharisma vznikla v roku 2009 a zastupovala aj klientov, ako Inštitút urbánneho rozvoja, Slovenskú radu pre zelené budovy, ale i developerov, ako CA Immo, YIT Reding, alebo realitné spoločnosti Herrys, Gravitas, či CBRE.

„Ocenili sme tiež kreatívny prístup a znalosť mediálneho prostredia na poli informovania o developmente a stavebníctve. Sme presvedčení o tom, že práve spojenie našich aktivít a odbornosti agentúry v oblasti PR komunikácie spoločností pôsobiacich na trhu nehnuteľností prinesie svoje ovocie,“ povedal Hynek Bartík, Group PR & Marketing Director spoločnosti P3.

Spoločnosť PointPark Properties používa korporátne označenie P3 a obchodnú značku P3 Logistics Parks. Je vlastníkom, developerom a správcom 145 európskych priemyselných nehnuteľností. Vlastníkmi spoločnosti P3 sú spoločnosti TPG Real Estate a Ivanhoé Cambridge.

„Je nám veľkou cťou, že môžeme byť partnermi tak silnej a úspešnej spoločnosti. Tešíme sa, že sa môžeme hlbšie ponoriť do sveta industriálnych nehnuteľností. Práve klient s touto špecializáciou bol pre mňa osobne dlhodobou výzvou a som nesmierne vďačná, že nám P3 dala takúto príležitosť,“ povedala Kristína Čambalová, Managing Director agentúry Kharisma.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu