Spoločnosť PepsiCo spustila novú kampaň pre svoju značku Lay’s

Spoločnosť PepsiCo odštartovala novú marketingovú kampaň značky Lay’s. Slogan „Ktoré Lay’s si dnes dáš“ odkazuje na široké portfólio a možnosť vybrať si svoje chipsy  podľa plánovanej príležitosti.

Netradične sú tak takmer všetky produktové rady súčasne podporené v spoločných televíznych spotoch, v digitálnom prostredí a v PR.

Značka Lay´s svoje portfólio priebežne inovuje a rozširuje. V rámci najnovšej kampane možno vidieť takmer všetky produktové rady.

Popri klasických Lay´s sa objavujú aj Lay´s Strong vhodné k pivu či na stretnutie s priateľmi, Lay´s Maxx s maxximálnymi vrúbkami pre maxximálnu zábavu vonku a na sociálnych sieťach a v PR aj najnovší rad – pečené Lay´s Oven Baked s obsahom až o 50 % menej tuku ideálne pre chvíle pohody.

Každý z radov má teda nielen špecifický tvar a chuť, ale aj svoj charakter. Celý koncept tak kombináciu príležitostí s ideálnymi chipsami opiera o rozmanité benefity jednotlivých typov produktu.

Cieľom kampane je ukázať Lay´s ako inovatívnu značku a zároveň spotrebiteľa motivovať, aby prípadne ochutnal aj iné rady chipsov Lay´s, hoci už možno má svoj obľúbený. „Zraz s kamošmi pri futbale a pive okorenia pálivé Lay´s Strong, zatiaľ čo pohodový večer doladia pečené Lay´s Oven Baked, ktoré obsahujú až o 50 % menej tuku. Stačí si len vybrať a prečo si nevybrať podľa toho, čo máte práve v pláne,“ uviedla v súvislosti s novou kampaňou Jana Wiesnerová, Assistant Brand Manager Snacks
CZ/SK.

Vizitka kampane:

Timing: 11 – 12/2018
Mediálne nasadenie: TV, digital, PR
Digitálna agentúra: 2Fresh s.r.o.
Produkčná agentúra: Mark BBDO

vizuál kampane (zdroj: PepsiCo/Botticelli)

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu