Medzinárodná spoločnosť Airbnb prostredníctvom svojej platformy sprostredkúva ubytovanie po celom svete. Spoločnosť PR.Konektor vyhrala tender a pre Airbnb zastreší kompletný PR servis v Čechách.

„Airbnb je mimoriadne zaujímavá a dynamická spoločnosť. Ide o revolučný podnikateľský koncept, ktorý je atraktívny aj komunikačne. Rovnako ako v podnikaní aj v komunikácii so Airbnb nebojí hľadať nové kreatívne riešenia, čo nám ponúka dostatok priestoru pre zaujímavú realizáciu, “ povedal Radek Vítek, výkonný riaditeľ PR.Konektor pre Českú republiku.

Airbnb funguje na princípe sprostredkovania objednávok ubytovania po celom svete prostredníctvom smartfónu, PC, alebo tabletu.

Užívatelia prostredníctvom platformy ponúkajú svoje nevyužité ubytovanie, alebo vyhľadávajú ponuky na prenocovanie v apartmáne, či týždenný pobyt na hrade, alebo mesačné prázdniny vo vile. Ponuka ubytovania je neobmedzená a je vo viacerých dostupných cenových úrovniach.

Pre agentúru PR.Konektor je to tak v krátkom čase už druhý klient momentálne toľko skloňovanej “sharing economy”, okrem Airbnb pracuje totiž aj pre BlaBlaCar.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu