O komunikáciu sa doteraz starala agentúra AMI Communications, po novom všetky PR aktivity spoločnosti ST. NICOLAUS prevezme agentúra 1st CLASS, ktorá vyhrala tender, ktorý spoločnosť vyhlásila ku koncu minulého roka. Spoluprácu odštartujú už začiatkom februára uvedením novej exkluzívnej edície prémiovej produktovej rady.

„I napriek 150-ročnému dedičstvu a tradičných receptúrach, ktoré sme získali a starostlivo ich strážime, sme moderná firma, ktorá sleduje aktuálne trendy a prináša neustále inovácie a novinky. Našou ambíciou je výrazné posilnenie postavenia a vnímania St. Nicolaus a jeho značiek. Silné a kvalitné PR je nevyhnutnou súčasťou celkového komunikačného mixu. Spoluprácu s 1st CLASS odštartujeme uvedením novej exkluzívnej edície prémiovej produktovej rady začiatkom februára, “ povedal Mikuláš Šranko, marketingový riaditeľ ST. NICOLAUS.

„V segmente food a FMCG patríme v PR na našom trhu k lídrom. Veríme, že dlhoročné skúsenosti a úspechy pre mnohých klientov, ktoré máme v tejto oblasti presvedčili St. NICOLAUS. Radi ich preto maximálne zužitkujeme nielen pre korporátnu komunikáciu, ale aj pre pripravované kampane silných brandov ako Nicolaus vodka, bylinný likér Demänovka, ovocných liehovín Jubilejná alebo pre nový produktový rad Slovenské vinice, ktorý prináša kvalitné vína od slovenských vinárov zo známych vinohradníckych oblastí,“ povedala Katarína Remiaš, majiteľka agentúry 1st CLASS AGENCY.

Spoločnosť ST. NICOLAUS patrí k najväčším výrobcom liehovín na Slovensku. Do jeho portfólia patria značky, ako Nicolaus Vodka, Demänovka, Nicolaus Zbojnícke destiláty, Nicolaus ovocné likéry, atď. a okrem vlastných značiek je výhradným dovozcom značiek, ako sú Soberano, Lepanto, London Gin. No. 1, Armin Stark Fernet, Jubilejná, Tri Borievky Vodka, Kopaničiarska Zlatá, Liptovium Borovička a ďalších.

V jej portfóliu nájdeme ale i pochutiny do kuchyne, ktoré vyrába pod značkou Hels – nielen ocot ale aj feferónový krém a známy chren.

Spoločnosť St. Nicolaus uviedla nedávno na trh aj vlastnú značku vín pod názvom Slovenské Vince. Čítaj viac.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu