“Nestrpíme nekalé praktiky na úkor spoločnosti. Píšeme o veľkých kauzách a nebojíme sa ich riešiť až do konca, aby sme mohli žiť v spravodlivej spoločnosti”, to je hlavný copy aktuálnej image kampane spravodajského portálu Aktuality.sk, ktorá používa slogan: Tvoríme nezávislé spravodajstvo.

Tvárou novej kampane portálu Aktuality.sk sa stali, ich šéfredaktor Peter Bárdy, hlavný komentátor Dag Daniš a investigatívny novinár Marek Vagovič.

Z prieskumu, ktorý robila výskumná agentúra TNS SK pre vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia vyplynulo, že čitatelia, ktorí hľadajú zrozumiteľné, aktuálne spravodajstvo a objektívnosť navštívia portál Aktuality.sk.

Slováci čítajú Aktuality.sk hlavne kvôli domácim správam, aktuálnosti a objektívnosti informácií, ako ďalej vyplýva z realizovaného prieskumu.

“Naša práca je opisovať a komentovať skutočnosť. Nie vytvárať ju. Nepíšeme proti niekomu, ale vždy iba o niekom. A jasne hovoríme NIE všetkým tým neduhom, ktoré sa bohužiaľ stali bežnou súčasťou našej spoločnosti,” povedal Peter Bárdy,  šéfredaktor Aktuality.sk.

Autorom kampane je reklamná agentúra Creative Department, kampaň začala od 29. februára, potrvá až do 20. marca a využíva kompletný mediamix.

Spoty > pozri

Vizuály printov:

Spoty:

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu