Spravodajský portál Aktuality.sk vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia, spustil svoju jesennú imidžovú kampaň ktorej hlavným posolstvom je idea „ÁNO, vždy hovoríme, ako to naozaj je.“

Kampaň je nasadená najmä na webe a sociálnych sieťach, odkazuje na nový tematický blok portálu Aktuality.sk – Pravá tvár Slovenska, ktorý prináša nový, kvalitný a zaujímavý obsah o aktuálnej situácii v SR. Kampaň bude pokračovať do konca roka, kedy vyvrcholí oslavou 25.výročia vzniku Slovenskej republiky.

Hlavným znakom kampane je akt odliepania pásky z úst. Nakoľko v súčasnej dobe, by politici žurnalistom najradšej zalepili ústa. Nechcú aby informovali o nekalých praktikách, kauzách a špinavostiach. Každý občan má však právo na objektívne informácie. Redaktori z Aktuality.sk to vedia, a preto ÁNO, budú vždy nazývať veci pravým menom, a ani páska cez ústa im nezabráni hovoriť o veciach pravdivo.

Za Aktuality.sk v kampani vystupuje šéfredaktor Peter Bárdy, hlavný komentátor Dag Daniš a šéf investigatívy Marek Vagovič. Tí sú nositeľmi hlavného claimu „ÁNO, vždy hovoríme, ako to naozaj je.“ Vo video spotoch je navyše použitý voice-over, ktorý hovorí: “Pravá tvár Slovenska je len jedna. Treba o nej hovoriť pravdivo.“ Kampaň bude možné vidieť na Facebooku, Instagrame a Youtube. Okrem toho sú pripravené aj printové inzeráty, online bannery a reklama v kinách.

„Vždy budeme objektívne opisovať aktuálne udalosti a nazývať veci pravým menom. Nikým sa nenecháme zastrašiť alebo si zalepiť ústa. Ľudia musia vedieť čo sa v tomto štáte deje. Našou prácou je im tieto informácie priniesť v neskreslenej forme,“ povedal Peter Bárdy, šéfredaktor portálu Aktuality.sk.

„Žijeme v dobe hoaxov a falošných správ. Preto sme sa rozhodli ľuďom ukázať, že na Slovensku stále existuje objektívne a nezávislé spravodajstvo. Miesto, kde nájdu neskreslené informácie, a fakty pomenované pravým menom. Spravodajský portál, ktorý ľuďom ukazuje „Pravú tvár Slovenska.,“ doplnila Martina Šebová, Senior Group Brand vydavateľstva Ringier Axel Springer.

Vizuály kampane:

Zdroj: Ringier Axel Springer Slovakia
Zdroj: Ringier Axel Springer Slovakia
Zdroj: Ringier Axel Springer Slovakia

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu