titulka Pravda.sk po redizajne

Vydavateľstvo Perex realizovalo redizajn v pondelok 24. apríla. „Hlavným dôvodom zmeny je nasledovanie nových on-line trendov so zameraním na zjednodušenie používania pre všetky typy zariadení,“ uviedlo.

Portál Pravda.sk bol založený v roku 2003, najväčšou zmenou doteraz prešiel v roku 2013 pri príležitosti výročia. Aktuálne prešiel portál nielen grafickými zmenami, ale i technickými, prechodom na šifrované https a responzívne riešenie, kedy sa stránka funkčne prispôsobuje zariadeniam na ktorých je prezeraná. Už v roku 2016 prešla redizajnom podstránka Pravda.Varecha.sk. Čítaj viac.

„Grafika nového responzívneho dizajnu portálu Pravda.sk prináša vizuálne zmeny hlavnej stránky aj jednotlivých tematických sekcií. Dominantou hlavnej stránky sú naďalej tri hlavné správy dňa s mierne modifikovaným rozložením. Sekcie sa graficky menili najmä s dôrazom na ich obsah. Spravodajské kladú dôraz na hlavné správy dňa, pri magazínových dominuje nosný článok,“ uviedlo vydavateľstvo.

„Súbežne s grafickým redizajnom sa pozornosť nasmerovala aj na prechod z HTTP na HTTPS, čím sa zabezpečí väčšia ochrana súkromia používateľov portálu. Kompletná komunikácia všetkých užívateľov je denne šifrovaná a tým bezpečne chránená,“ doplnilo vydavateľstvo.

Pred redizajnom:

Po redizajne:

titulka Pravda.sk po redizajne

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu