foto: For PR

Spoločnosť AmRest, jediný prevádzkovateľ kaviarní Starbucks v regióne strednej Európy, v utorok 7. novembra formou licenčnej zmluvy otvorila štvrtú kaviareň Starbucks v Bratislave. Nová kaviareň sa nachádza v obchodnom centre Central v Bratislave na Metodovej ulici a okrem interiérovej plochy privíta svojich hostí aj na rozsiahlej terase.

„Bilancujeme prvý rok na slovenskom trhu a tešíme sa, že za tento čas si Starbucks vybudoval stabilnú zákaznícku základňu v Bratislave. Rozhodli sme sa rozšíriť počet miest, kde naši zákazníci môžu zažiť jedinečnú atmosféru Starbucks o ďalšiu kaviareň. Z pozitívnych ohlasov už teraz môžeme tušiť, že aj táto kaviareň Starbucks bude patriť medzi obľúbené miesta pre pracovné stretnutia, priateľské posedenia a jedinečné momenty pri voňavej káve,“ vyjadril sa k otvoreniu novej kaviarne Lukáš Porazil, regionálny riaditeľ spoločnosti AmRest pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko.

Kaviareň Starbucks v obchodnom centre Central sa môže popýšiť nielen príjemným interiérom, ale aj vonkajším sedením na terase, ktoré kávičkári určite ocenia najmä v letných mesiacoch.

Nová kaviareň sa nachádza na prízemí nákupnej pasáže a je prístupná nielen z vnútra obchodného centra, ale aj priamo z Miletičovej ulice.

Jedinečným prvkom interiéru kaviarne je obraz, ktorý reprezentuje príbeh kávy, ktorá sa prostredníctvom ľudí mení zo zrnka až na voňavý nápoj v šálke.

Na stenách môžete rovnako nájsť fotografie pestovateľov kávy priamo z plantáží. Interiér novej kaviarne tak vzdáva poctu práci ľudí, ktorí sa podieľajú na jedinečnom Starbucks zážitku.

Kaviareň Starbucks v obchodnom centre Central má rozlohu 136m2 a zákazníkom ponúka celkom 97 miest na sedenie, z toho 40 na exteriérovej terase.

Pozrite si fotografie zo slávnostného otvorenia (zdroj foto: For PR):

História Starbucks Coffee Company sa začala písať roku 1971 v Seattli. V súčasnosti je spoločnosť – so svojimi kaviarňami na celom svete – lídrom v oblasti získavania, predaja a praženia kávy. Svojim zákazníkom ponúka s každou šálkou jedinečnú atmosféru a zážitok, ktoré vychádzajú z našich hodnôt a záväzkov.

Spoločnosť AmRest je najväčší nezávislý prevádzkovateľ reštauračných reťazcov v strednej a východnej Európe. Spoločnosť rovnako vyvíja činnosť v západnej Európe, Rusku a Číne.
Spoločnosť riadi značky ako KFC, Pizza Hut, Starbucks a Burger King. AmRest je tiež majiteľom unikátnej značky La Tagliatella a čínskych značiek Blue Frog a Kabb.

V súčasnosti AmRest prevádzkuje viac ako 1 000 reštaurácií v segmente rýchleho občerstvenia a okrem toho v 12 krajinách reštaurácie s obsluhou klasického typu: v Poľsku, Českej republike, Maďarsku, Bulharsku, Srbsku, Chorvátsku, Rusku, Španielsku, Francúzsku, Nemecku, Číne a v USA.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu