Čierne vdovy (foto: Moskito Television)

Už koncom mája uviedla čoraz populárnejšia streamovacia služba VOYO prvú sériu úspešného amerického seriálu Znovu 20 (Younger) od tvorcov legendárneho Sexu v meste, Beverly Hills 90210, Melrose Place, či Emily v Paríži.

V prvej polovici júna pribudne do ponuky celá druhá séria s českým dabingom, v ktorej sa vráti Lizina dcéra z Indie, pričom sa však séria bude sústrediť na vzťah Lizy, Josha a milostný trojuholník.

Fanúšikovia komédií sa od 18. júna môžu tešiť na dávku humoru so seriálom Kňaz na úteku (Impastor), v ktorom sa hlavný hrdina skryje pred veriteľmi v malej dedinskej osade a ukradne identitu miestnemu novému homosexuálnemu pastorovi.

Najväčším ťahákom júnovej ponuky bude seriálový hit Mestečko Schitt’s Creek (Schitt’s Creek) z autorskej dielne Eugena a Dana Levyovcov.

Príbeh o rodine, ktorá príde o celý svoj majetok a je nútená opustiť svoj rozmarný život a presťahovať sa do malého depresívneho mestečka Schitt’s Creek, si vyslúžil niekoľko cien Emmy a uznanie fanúšikov po celom svete.

Jednu z hlavných postáv si zahrala aj hviezda filmov Sám doma Catherine O’Hara. Seriál bude na VOYO dostupný od 25. júna so slovenským dabingom.

Fanúšikovia kriminálnych seriálov určite ocenia napínavé akvizičné tituly Čierne vdovy (Black Widows), Doživotie (Livstid), alebo už dostupné tituly Nobel, Očitý svedok (Eyewitness), Dvojitá tvár (The Level), či Nočný manažér (The Night Manager).

Pre priaznivcov detektívok a anglickej spisovateľky Agathy Christie je pripravený vynikajúci seriál z dielne BBC Skúška neviny (Ordeal by Innocence).

Do knižnice služby VOYO pribudne aj niekoľko dramatických filmov Liečiteľ (The Physician), SEALS: S nasadením života (Act of Valor), Unesené bábätko (Born and Missing), či Tajný život mojej dcéry (Secrets in the Water).

Rodiny s deťmi môžu stráviť spoločný čas pri sérii rozprávok Máša a medveď, Máša a medveď: Mášine pesničky, či animovaných filmoch Medvedíci Boonie: Cesta do praveku, Veľké želanie a Kozmopes a Turbomačka.

Aj v júni si budú môcť športoví nadšenci vybrať z atraktívnych súbojov MMA: Bellator, PFL, či najprestížnejšej organizácie UFC, alebo zo zápasov tenisového turnaja ATP Mallorca.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu