Najčítanejší denník Nový Čas priniesol po prvýkrát vôňu Vianoc na každú svoju stranu.  

Čuchové vnemy v nás vyvolávajú rôzne emócie. Vedia rýchlo navodiť pocit pohody, radosti, či vyvolať spomienku. Spájať pekné zážitky s peknými vôňami, sa rozhodol aj Nový Čas. Celý denník, ktorý vyšiel v piatok 19.12. tak vonia škoricou, ktorá je jednoznačným symbolom prichádzajúcich Vianoc.

Stručne Denník Nový Čas s vôňou škorice - obalkaNajčítanejší denník  tak svojich čitateľov potešil práve pred Vianocami a priniesol im príjemný zážitok nielen z čítania piatkového vydania, ale zároveň im vniesol do domácnosti sviatočnú atmosféru.

„Nový Čas pripravil pre svojich čitateľov vianočný darček,“ uvádza Tatiana Ďuricová, senior brand manažérka denníka Nový Čas, „vianočnú atmosféru je dnes z novín doslova cítiť. “ dopĺňa.

Spoločnosť Ringier Axel Springer Slovakia, a. s., je najväčší multimediálny vydavateľský dom na Slovensku. Vydáva absolútne najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj magazíny,knihy, online portály, e-shop a aplikácie pre iPad, iPhone a Android. Od decembra 2010 vlastní vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia 70 %-ný podiel v spoločnosti Azet.sk, ktorá je jednotkou na slovenskom internetovom trhu.

Ringier Axel Springer Slovakia je súčasťou švajčiarsko-nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG, ktorá je vedúca integrovaná multimediálna korporácia v strednej a východnej Európe. Spoločnosť so sídlom vo švajčiarskom Zürichu vydáva noviny a časopisy, prevádzkuje webové a mobilné platformy a vlastní tlačiarne. Ringier Axel Springer Media AG je joint venture spoločností Ringier AG a Axel Springer AG.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu