Študenti, absolventi, ale zároveň aj novodobí priekopníci, umelci, viziononári, podnikatelia, inovátori, učitelia, lídrovia a ďalší nadšenci majú jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou komunity mladých podnikavých ľudí počas druhého ročníka študentskej konferencie Rise & Shine, ktorá sa uskutoční dňa 25. 10. 2014 v areáli FEL ČVUT v Dejvicích v Prahe.

Cítiš aj ty, že chceš v živote dosiahnuť viac? Máš nápad, ktorý chceš zrealizovať? Ale nemáš dostatok času popri škole a štúdiu? Alebo nevieš, ako to dosiahnuť?

Dôležité je raz začať a  s Rise & Shine ti ukážeu ako na to. Počas celodenného programu máš príležitosť posunúť sa na ďalšiu úroveň, získať know how ako napredovať v štúdiu aj v živote a dosiahnuť to , čo ťa napĺňa a to priamo v dvoch konferenčných sálach študentského kampusu v Dejvicích.

Študentská konferencia Rise & Shine sa uskutoční v Prahe

Na čo sa môžete tešiť?

Od 8.30 do 17.30 je pripravený pútavý program, kde  sa naučíš ako:

1.    prečítať a naučiť sa skriptá 2x rýchlejšie,
2.    ukončiť prokrastináciu a odkladanie povinností,
3.    efektívne prezentovať,
4.    sa naučiť na skúšku bez bifľovania a ponocovania,
5.    budovať harmonické vzťahy,

Taktiež je možné zúčastniť sa individuálneho kaučingu.
A samozrejme po dobrom programe je pre vás pripravená Afterparty.

Využite túto príležitosť a ak chcete zaregistrovať sa môžete > TU

“Rise & Shine je konferencia určená pre študentov vysokých škôl, ktorí sú podnikaví, chcú využiť svoj čas naplno a pritom v škole dosahovať lepšie študijné výsledky. S nami sa naučíte ako zvládnuť i tú najťažšiu skúšku bez stresu a ponocovania, stretnete išpirujúcich ľudí a spoznáte mnoho zaujímavých projektov.”

Minulého ročníka sa zúčastnilo viac ako 300 účastníkov. Za realizáciou konferencie stojí tím mladých študentov a motivujúcich ľudí, pričom stále radi uvítajú v tíme nových členov, ktorí majú rovnakú chuť niečo zmeniť ako my.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu