Dizajn s dynamickou eleganciou a najnovšími technológiami high-tech: Štúdia  Audi prologue Avant s pretiahnutou strechou, ktorú značka vystaví na ženevskom autosalóne, poskytuje výhľad do budúcnosti  – novými, vysoko emocionálnymi výrazovými prostriedkami dizajnu, ktoré Audi zaviedlo štúdiou kupé prologue.

Audi prologue Avant
V novembri 2014 značka Audi predstavila na Los Angeles Motorshow štúdiu Audi prologue, prinášajúcu výhľad na budúce výrazové prostriedky dizajnu. Iba o štyri mesiace neskôr značka premium na ženevskom autosalóne predstaví ďalšiu verziu vizionárskej koncepcie. Audi prologue Avant spája dynamiku, tvar a funkciu v perfektnej syntéze.

S dĺžkou 5,11 metra a šírkou  1,97 metra sa päťdverový automobil s inovatívnou koncepciou karosérie zaraďuje do luxusnej triedy, pričom súčasne poskytuje decentný športový charakter a variabilitu. Pri tom umožňuje zažiť techniku zvonka i zvnútra: vodič a traja spolujazdci si môžu vychutnávať  luxusný interiér a vďaka aktuálnej architektúre infotainmentu a technológii connect sú dokonale spojení s digitálnym prostredím.

Audi prologue Avant
Luxusný interiér je vyhotovený v tmavých farebných tónoch. Aj tu štúdia sprostredkúva nový zážitok: priamočiara architektúra vytvára jednotu s koncepciou zobrazovania a ovládania. Priebežný prístrojový panel sa skladá z troch dotykových monitorov. Okrem toho môžu vodič a spolujazdci prostredníctvom dvoch monitorov OLED z organických svietiacich diód digitálne spolu komunikovať. Extrémne štíhle, odnímateľné monitory OLED v zadnej časti kabíny – evolúcia systému Audi tablet z nového Audi Q7 – informujú a zabávajú pasažierov podľa želania.

Audi prologue Avant

Audi prologue Avant využíva sériovú technológiu. Má pohon Plug in Hybrid z modelu Audi Q7 e tron quattro so zvýšeným výkonom. Až 335 kW (455 k) systémového výkonu, ktorý spolu poskytuje motor V6 3.0 TDI a elektromotor, umožňuje akceleráciu z 0 na 100 km/h za  5,1 sekundy. Dojazd s výlučne elektrickým pohonom je 54 kilometrov. Podvozok je vybavený pneumatickým pružením adaptive air suspension a dynamickým riadením všetkých kolies – čím kombinuje komfort, športový charakter, obratnosť a stabilitu na novej úrovni.

Audi prologue AvantAudi prologue Avant

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu