Rádio Slovensko bude mať od 1. februára po novom moderátorské dvojice v rannej relácii Dobré ráno, Slovensko. 

Prvú rannú dvojicu vysielania tvoria moderátori Ivana Ilgová a Roman Bomboš, ktorí vo verejnoprávnom rozhlase pôsobia už 22 rokov.

Ranné moderovanie vo dvojici si doteraz mohli vyskúšať len v špeciálnom vysielaní. So spoluprácou však už majú obaja veľké skúsenosti, keďže Romana Bomboša zaúčala pri jeho príchode do Slovenského rozhlasu práve Ivana.

„Výsledky aktuálnych prieskumov nám ukázali, že Roman Bomboš patrí medzi najlepšie rozpoznateľné hlasy Rádia Slovensko. Spolu s Ivanou Ilgovou si už vyskúšali moderovanie vo dvojici – išlo nielen o skúšobné vysielanie, ale vo dvojici moderovali naše špeciálne vysielania. Ukázalo sa, že tento štýl moderovania priniesol do ranného vysielania novú energiu, dynamickosť a príjemne ho oživil,“ povedala pre web RTVS Martina Kubániová, šéfdramaturgička Rádia Slovensko.

Ďalšiu dvojicou ranného vysielania budú Petra Bernasovská a Andrej Wallner.

Petra Bernasovská v Slovenskom rozhlase pôsobí, ako moderátorka 4 roky, predtým pracovala vo Fun rádiu, ale i v televízii Markíza a RTVS.

Andrej Wallner nedávno vymenil najpočúvanejšie súkromné rádio Expres za verejnoprávny Slovenský rozhlas. Okrem rannej relácie má aj reláciu pod názvom Večer z Andrejom Wallnerom na Rádiu Slovensko. > Čítaj viac 

Ako sa vám nové moderátorské dvojice ranného vysielania rádia páčia – môžete napísať na adresu slovensko@rtvs.sk, alebo na facebookovej stránke Rádia Slovensko.

Petra Bernasovská a Andrej Wallner Rádio Slovensko
Petra Bernasovská a Andrej Wallner (zdroj foto: RTVS)
REKLAMAadv.:

1 komentár

  1. Dobré ráno, zapájam sa do diskusie o našich športovcoch na olympiáde. Samozrejme Nasťa bola tou naj, naj…. Ale vážim si všetkých športovcov, ktorí sa zúčastnili a dali zo seba všetko, hlavne Pavlína , ktorá mala aj smolu, ale zvládla to potom na jednotku.
    Prekvapením pre mňa bola češka Ester Ledecká a Smútok vo mne vyvolali úprimné slzy silných chlapov – hokejistov z Nemecka, ktorí prehrali finále v ľadovom hokeji.
    A divákom, ktorí kritizujú výkony našich športovcov odkazujem len toľko, že netreba kritizovať to, čo nedokážem urobiť lepšie. Pekný deň. Jana

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu