Medzi lákadlami tohtoročnej februárovej Medzinárodnej výstavy motorových člnov v americkom Miami sa v koncepte predstavil exkluzívny vysokovýkonný motorový čln Cigarette Racing 50 Marauder GT S. Vystavený tu bol aj jeho príbuzný: nové super športové vozidlo Mercedes-AMG GT S.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Pri inšpirácii nového plavidla poslúžil práve charakteristický dizajn a plnokrvná technológia z motoristického športu, ktoré stelesňuje Mercedes-AMG GT S. Dôkazom toho je napríklad aj lesklý čierny trup člnu s plynulými líniami, logo AMG či jeho lakovanie v exkluzívnej farbe AMG Solarbeam s matnými prvkami. Charakteristická pre čln, rovnako ako aj pre superšport, je pritom ručne vyrobená kvalita, šitá na mieru pre nadšencov a testovaná v extrémnych podmienkach.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Približne 15 metrov dlhý a 2,4 metra široký čln Cigarette Racing s inteligentnou odľahčenou konštrukciou (zníženie hmotnosti o cca 450 kg) poháňajú dva novo vyvinuté pretekárske motory Mercury. Je spôsobilý dosiahnuť rýchlosť viac ako 217 km/h. Posádka člnu bude môcť využívať i komunikáciu prostredníctvom rozhrania Bluetooth®, počítačom podporované riadenie, štyri displeje s vysokým rozlíšením, navigáciu Garmin a Cigarette ako aj audiosústavu najnovšej generácie.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Výnimočnosti motorového člna Cigarette Racing 50 Marauder GT S zodpovedá aj jeho cena: zhruba 1,2 milióna amerických dolárov.

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu