SuperStar 2020 (foto: TV Markíza)

Celosvetovo najúspešnejšia spevácka súťaž SuperStar sa v nedeľu, 17. mája 2020, stala na obrazovkách televízie Markíza v strategickej cieľovej skupine 12-54 suverénne najsledovanejším programom dňa a zároveň aj celého uplynulého týždňa v rámci ponuky všetkých slovenských staníc.

V tejto obchodne podstatnej cieľovej skupine dosiahla včerajšia epizóda dlhoročne obľúbenej šou vysoko nadpriemerný rating 13,6 % a doposiaľ druhý najvyšší trhový podiel 35,0 %.

SuperStar v čase vysielania porazila konkurenčné programy, film Skryté čísla zaznamenal na TV Joj v rovnakej cieľovej skupine výrazne nižší trhový podiel 22,1 % a snímka Privátne bankovníctvo na Jednotke RTVS dosiahla podiel na trhu 3,9 %.

Záverečnú šiestu časť napínavého vyraďovacieho SuperVýberu si nenechalo ujsť celkovo 601-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov.

Druhé miesto v nedeľnom rebríčku sledovanosti patrilo v cieľovej skupine 12-54 relácii Počasie, ktorá dosiahla rating 9,2 % a trhový podiel 26,4 %. Aktuálne informácie o počasí si na Markíze pozrelo 525-tisíc divákov starších ako 12 rokov.

Jednoznačne najsledovanejšou politickou diskusiou uplynulého týždňa sa v cieľovej skupine 12-54 stala relácia Na telo.

Včerajšie vydanie, v ktorom moderátor Michal Kovačič privítal ministra financií Eduarda Hegera (OĽaNO) a podpredsedu Smeru-SD Petra Žigu, dosiahlo skvelý rating 5,8 % a trhový podiel 25,7 %. Zaujímavú debatu o témach, ktoré aktuálne hýbu Slovenskom si nenechalo ujsť 368-tisíc divákov starších ako 12 rokov.

Dáta sú uvedené v meraní LIVE + VOSDAL + HOSTIA. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu