Príloha denníka Hospodárske noviny s mesačnou periodicitou a s názvom prečo nie?! bude po novom vychádzať v pondelok a mení svoj dizajn.

„Novou čistejšou, odľahčenejšou a modernejšou grafikou chceme priniesť nový vietor do magazínu, ktorý má v našom denníku už dlhoročnú tradíciu. Bude v ňom viac módy, umenia, krásy a luxusu ako doteraz. A kvalitnejšie fotografie. V prvom čísle sme priniesli rozhovor so svetovo uznávaným módnym fotografom Pavlom Havlíčkom, ktorý už 30 rokov žije v New Yorku a patrí medzi dvorných fotografov magazínu Harper´s Bazaar. Podobným smerom sa bude magazín uberať,“ povedala povedala Lucia Čížová, vedúca magazínu prečo nie?! vydavateľstva Mafra Slovakia.

Okrem módy by sa v novom redizajnovom vydaní mali objaviť aj príbehy zaujímavých ľudí, inšpiratívnych firiem, testy automobilov, ale i zaujímavé recenzie produktov, ktoré budú prinášať priamo testeri z radov slovenských podnikateľov.

Ukážka bannera z marketingovej komunikácie:

banner redizajnovane preco nie - hospodarke noviny - mafra slovakia

 

O vydavateľstve Mafra Slovakia

Vydavateľstvo Ecopress pôsobilo na slovenskom trhu od roku 1992. Od 1. januára 2015, po jeho prevzatí, zmenilo názov na MAFRA Slovakia a je súčasťou holdingu Agrofert podnikateľa Andreja Babiša.

MAFRA vydáva na Slovensku denník Hospodárske noviny, ženský magazín Evita, odborné tituly, ako Stratégie, Zdravotnícke noviny, Fit život, Diabetik, RUN, Obchod a Horeca.

Prevádzkuje portál Hnonline.sk a online televíziu pod názvom HNtelevízia. Oba weby prešli nedávno kompletným redizajnom. Čitaj viac.

V novembri 2015 vydavateľstvo uviedlo na trh nový týždenník, ktorý bude vychádzať ako príloha denníka Hospodárske noviny, pod názvom HN magazín. Čítajte viac.

Zároveň v decembri 2015 začal vychádzať aj redizajnovaný magazín STAR, ktorý vydavateľstvo prevzalo v novembri od vydavateľstva STARmedia. Čítajte viac.

Vydavateľstvo expanduje aj so svojími online projektmi, keď v decembri 2015 spustilo video portál pod názvom Pusti.to a doplnilo tak video obsah, ktorý ponúka online HNtelevízia, ktorá funguje len od mája 2015. Čítajte viac.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu