Súťaž EFFIE Awards Slovakia otvorila registráciu. Novinkou je kategória Employer Branding

Klub reklamných agentúr Slovenska spustil registráciu pre národnú súťaž efektivity v marketingovej komunikácii EFFIE Awards Slovakia 2019. Agentúry môžu svoje práce prihlasovať na stránke effie.sk/prihlaska do 9. októbra 2019 v prípade skorej uzávierky, druhej uzávierky do 16. októbra 2019, alebo až do 23. októbra 2019, na kedy je stanovený finálny deadline.

Od toho, či agentúra prácu prihlási v skorej uzávierke alebo vo finálnej, závisí aj výška poplatku za prihlásenú prácu. Agentúry, ktoré prihlasujú prácu do súťaže historicky po prvý raz, majú znížený poplatok o 50%. Prihlásiť sa môžu nielen reklamné agentúry, ale aj agentúry, ktoré pôsobia v oblasti digital, PR, event management či v oblasti mediálnej stratégie.

Novinkou je kategória Employer Branding, ktorá vznikla z iniciatívy portálu Profesia.sk . Je určená pre kampane, ktoré nepromujú konkrétny produkt alebo službu, ale ich cieľom je zlepšiť reputáciu spoločnosti a zefektívnenie náboru nových zamestnancom, udržanie si existujúcich, alebo promovanie spoločnosti ako atraktívneho zamestnávateľa.

Ak chcete vedieť ako napísať brilantnú prihlášku, ako získať potrebné údaje a ako ich usporiadať tak, aby skutočne podporili efektivitu vašej kampane príďte na workshop, ktorý sa koná 24. septembra v Satori Stage.

Prihláškami Vás budú prevádzať Martin Woska z TRIADU, víťaznej agentúry národných i nadnárodných EFFIE a bývalí porotcovia a autori najväčšieho počtu víťazných slovenských prihlášok Veronika Romsauerová a Juraj Plánovský z Istropolitana Ogilvy a Vladimír Lefik z Wiktor Leo Burnett.

Počet miest je limitovaný, registrovať na workshop sa môžete e-mailom na simekova@kras.sk. EFFIE Awards Slovakia 2019 vyvrcholí vyhlasovaním výsledkov v piatok 22. novembra 2019 v priestoroch Mlynice v Bratislave.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu