Kávu značky Starbucks si vychutnáte už aj na Slovensku. Zatiaľ prostredníctvom automatov na kávu na čerpacích staniciach, a to vďaka spolupráci s firmou Shell.

Čerpacie stanice sú dnes miestom, kde popri tankovaní zákazník hľadá rýchle občerstvenie, oddych pri šálke kávy, ale aj možnosť na krátke stretnutia. Spoločnosť Shell našla spôsob ako skvalitniť ponuku, keď začala spoluprácu so Starbucks.

„Od júla 2015 testuje Shell na piatich čerpacích staniciach na Slovensku nový koncept predaja kávy známej značky Starbucks. Prostredníctvom piatich kávových automatov pilotného programu vstupuje americká značka na slovenský trh. Spolupráca so Starbucks je zabehnutá aj v iných krajinách sveta a predstavuje príležitosť ponúknuť vysokú kvalitu v segmente kávy, “ povedal Petr Šindler, manažér komunikácie spoločnosti Shell.

Spoločnosť Starbucks dnes prevádzkuje viac ako 20 tisíc predajní kávy po celom svete. Na Slovensko prichádza s automatovou verziou. Káva zo Starbucks automatu ponúka rovnakú odrodu a proces prípravy ako v klasickej Starbucks kaviarni. Ponuka zahŕňa napríklad espreso, krémové capuccino, caffé latte, alebo iné kávové, čajové a čokoládové špeciality. Vybrať je možné z rôznych veľkostí nápoja.

Kávu Starbucks si môžete vychutnať na týchto čerpacích staniciach značky Shell:

Bratislava – Einsteinova, Drieňová a Bajkalská ulica
Nové Zámky – na Komárňanskej ulici
a Červeník smer Bratislava

Kým na Slovensku testuje Shell spoluprácu so Starbucks, v Českej republike prémiový segment kávy pokrýva značka Costa.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu