Po úspešnom májovom turné k novému albumu Jolanka si pripravila vynikajúca slovenská speváčka a herečka Szidi Tobias pre svojich fanúšikov letnú koncertnú lahôdku – v auguste predstaví v komornej úprave piesne svojho dvorného textára Petra Lipovského a autora hudby Milana Vyskočániho.

Koncerty sa uskutočnia 12. augusta v Evanjelickom kostole v Banskej Štiavnici a 13. augusta vrámci cyklu Kultúrne leto a hradné slávnosti 2015 v Koncertnej sieni Klarisky v Bratislave.

V programe s názvom Jolanka komorne zaznejú v doprovode hudobníkov Milana Vyskočániho, Andreja Gála a Milana Osadského nádherné piesne z najnovšieho albumu.  Za ktorý si Szidi Tobias už v máji na koncerte v bratislavskej Starej tržnici prevzala ocenenie Zlatá platňa.

Potvrdili sa tým názory hudobných kritikov a publicistov, označujúcich tento album v recenziách od začiatku za jeden z najzaujímavejších hudobných počinov roka.

Prekrásne priestory oboch kostolov ako aj Szidin neopakovateľný precítený spevácky prejav plný citu, úprimnosti a muzikantského majstrovstva budú určite zárukou nevšedných komorných hudobných večerov.

Prečítajte si recenziu na album Jolanka > pozri

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu