Tatiana Ďuricová (zdroj: Europa 2)

Miroslava Hrnku nahradila súčasná generálna riaditeľka rádia na pozícii predsedu predstavenstva. Na základe rozhodnutia akcionára Tatiana Ďuricová zastáva pozíciu od 15. decembra. Miroslav Hrnko pôsobil v predstavenstve spoločnosti viac ako 9 rokov.

„Zmena v predstavenstve a dosadenie generálnej riaditeľky do tejto funkcie je logickým krokom v rámci postupného osamostatnenia sa slovenskej Europy 2. Prajem pani riaditeľke veľa dobrých rozhodnutí a úspechov“, povedal odstupujúci predseda Miroslav Hrnko.

Tatiana Ďuricová prišla do Europy 2 v apríli 2016. Predtým pôsobila vo vydavateľstve Ringier Axel Springer Slovakia na rôznych pozíciách v rámci marketingu vydavateľstva.

Má viac ako 10 rokov skúseností v oblasti médií a marketingovej komunikácie, predtým pôsobila v ČeskoSlovenskej obchodnej banke, ale i vo vydavateľstve Perex, na rôznych pozíciách – BTL, event, ale i ako brand manažérka.

Tatiana Ďuricová zodpovedná za smerovanie rádia Europa 2 a rozvoj portfólia produktov a služieb a personálne a finančné riadenie mediálneho domu Lagardére.

Europa 2 je v počúvanosti komerčnou štvorkou na trhu, dosahuje dobré výsledky i na sociálnych sietach, kde má rádio viac ako 590 tisíc fanúškov na Facebooku a viac ako 62 tisíc followerov na Instagrame. Internetová stránka rádia dosiahla v novembri podľa prieskumu AIMmonitor návštevnosť takmer 357 tisíc reálnych užívateľov (RU).

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu