Michal Borec (foto: MyFlow Agency)

Tatiana Tótohová pôsobila na poste hlavnej hovorkyne televízie od februára 2013. Jej podriadenými boli Lukáš Kočišek a Peter Bednár. Novým šéfom PR oddelenia sa podľa informácií portálu Pluska.sk má stať bývalý riaditeľ Centra Marketingu TV Markíza Michal Borec. Tóthová v minulosti pôsobila v denníku Hospodárske noviny, ale i ako hovorkyňa politickej strany SaS.

„Podľa našich informácií by ju mal nahradiť Michal Borec, ktorý sa doteraz v Záhorskej Bystrici venoval marketingu. Rodený Bratislavčan vyštudoval právo, neskôr sa venoval oblasti PR, v rámci známej kozmetickej firmy mu kedysi patrila jedna z najvyšších pozícií,“ uviedol portál Topky.sk.

V minulosti pôsobil Michal Borec v televízii Markíza, ako šéf Centra Marketingu, no po zmenách vo vedení bol v roku 2015 sa stal len externým poradcom televízie.

Michal Borec v minulosti, ako riaditeľ Centra marketingu, podľa informácií z webu z webu televízie zabezpečoval propagáciu televíznej spoločnosti na verejnosti prostredníctvom reklamných aktivít a mal v kompetencii aj strategické plánovanie imidžu v rámci Public relations a Corporate identity.

Zároveň zodpovedal aj za internetové projekty televízie, vrátane platformy Voyo.sk a teletextu. Časť týchto kompetencií teraz prešlo na iné oddelenia v rámci televízie Markíza. Bol predsedom správnej rady Nadácie Markíza.

Tatiana Tóthová

,,Dnes som posledný deň v Markíze. Práca v televízii je úžasná, dáva neuveriteľný priestor pre kreativitu. Som veľmi vďačná, že som mala možnosť stráviť tu posledné roky. Ale zároveň je táto práca nesmierne vyčerpávajúca a po viac než desiatich rokoch medzi šoubiznisom a politikou si potrebujem trocha vydýchnuť a poriadne sa vyspať. Ďakujem všetkým, s ktorými som mala možnosť pracovať. Veľa som sa od vás naučila a nesmierne si to vážim,“ reagovala podľa portálu Pluska.sk na svoj odchod Tatiana Tóthová.

 

 

titulková foto: Michal Borec, zdroj:  MyFlow Agency

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu