Spoločnosť Tchibo Slovensko inovatívne a hravou formou komunikuje svoju ponuku akciových produktov. Prostredníctvom reklamnej agentúry Zaraguza pre svojich zákazníkov pripravila mobilnú aplikáciu s panaramatickou hrou určenou pre smartfóny a tablety. Zákazníci si môžu vysúťažiť zľavu až do výšky -20% na produkty Tchibo.

Zákazníci v mobilnej aplikácii v prostredí virtuálneho bytu súťažia označovaním výrobkov Tchibo a zbierajú zľavové percentuálne body. Môžu tak objaviť ďalšie možnosti a služby v rámci cross-channelového prístupu firmy.

Vďaka aplikácii môžu potenciálni a jestvujúci zákazníci spoločnosť Tchibo vnímať cez emócie, ako inovatívnu, zároveň priateľskú a rodinne založenú firmu.

V rámci skupiny Tchibo je to veľmi inovatívna komunikácia a už o ňu prejavili záujem aj dcérske firmy Tchibo, najskôr ju bude adaptovať asi poľské Tchibo. Komunikácia bola spustená zatiaľ iba pre Slovenskú a Českú republiku.

Hra bola vytvorená a kreatívne spracovaná na mieru reklamnou agentúrou Zaraguza a bude dostupná až do polovice novembra na webovej stránke tchibosvet.sk určenú pre zariadenia s podporou WebGL.

„Gyroskop umožňuje sférický pohyb v hernom prostredí a simuláciu reálneho pohybu na obrazovke. Hra je umiestnená do šiestich miestností bytu – obývačky, spálne, kuchyne, kúpeľne, na terasu a chodbu,“ povedal Steffen R. Saemann, marketingový riaditeľ spoločnosti Tchibo Slovensko.

Reklamná kampaň na podporu hry a m-commerce Tchibo pobeží vo vlastných médiách firmy (Facebook, Twitter, newsletter) a tiež formou PPC kampaní na portáloch Google, Zoznam, YouTube a Facebook, a vybranými vlogermi a PR aktivitami.

Ukážka prostredia virtuálnej hry:

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu