Nové je logo Touch IT, ale aj celkový dizajn tlačeného magazínu. S novou grafikou sa predstaví čitateľom už v marcovom vydaní. TouchIT obsahové zameranie nemení, bude i naďalej sledovať dianie na poli mobilných zariadení, aplikácií pre smartfóny a tablety a takisto dianie v oblasti bezpečnosti a súkromia v technologickom odvetví. Video recenzie a reportáže bude prinášať Ondrej Macko naďalej i na svojom YouTube kanáli. 

Ondrej Macko pôsobil ako šéfredaktor PC REVUE/ITnews.sk, odkiaľ sa rozhodol po rokoch odísť a v marci 2015 si založil vlastný portál o technológiách pod názvom TouchIT.sk, v máji 2015 k nemu pribudol aj tlačený magazín.

„Hlavný dôvod prečo som si TouchIT založil bol, že po 20 rokoch už som cítil potrebu skúsiť radikálne niečo iné. Kedy inokedy, ak nie teraz?!,“ povedal pre Masmediálne.info Ondrej Macko.

Po roku od svojho vzniku prechádza tlačený magazín TouchIT kompletným redizajnom a na webe TouchIT.sk sa mení logo.

„Magazín TOUCHIT od marcového vydania dostáva úplne novú grafickú podobu, aby bol ešte bližšie k vám, našim čitateľom, bez ktorých by naša práca nedávala zmysel. Nové marcové vydanie so 120 stranami, príde do stánkov a k predplatiteľom už v priebehu budúceho týždňa. Autormi nového dizajnu sú dizajnéri z Truben studio,“ povedala redakcia Touch IT.

Ukážka nového čísla magazínu > pozri

Magazín TouchIT pred redizajnom a po:

 

TouchIT.sk pred redizajnom:
TouchIT.sk pred redizajnom - v roku 2015

Po redizajne (zmenilo sa len logo):
TouchIT.sk po redizajne - marec 2016

 

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu