FB profil Slovak Telekom

Korporátna farba spoločnosti Slovak Telekom sa zmení na jeden týždeň symbolicky na zelenú vďaka Petrovi Saganovi, ktorý získal už po piaty raz zelený dres pre najrýchlejšieho šprintéra na tohtoročnej Tour de France. Telekom vďaka Peťovi zozelenel už i v roku 2015.

„Zmenu korporátnej farby si mohli už v nedeľu krátko po dojazde Petra Sagana do cieľa v Paríži ako prví všimnúť používatelia sociálnych sietí, no a zakrátko nato sa divákom a fanúšikom poďakovala v TV spotoch aj samotná cyklistická hviezda,“ povedal hovorca spoločnosti Slovak Telekom Martin Vidan.

Nedeľu 24. júla v deň poslednej etapy na Tour de France sprevádzali fanúšikov v Bratislave dve aktivity Telekomu, prvou bolo sledovanie etapy na Magio pláži na TV obrazovke spojené s rozdávaním podpis kariet Peťa Sagana a trička S4GAN a druhou komunikačnou aktivitou Telekomu bolo o 21 h. rozsvietenie centrály na Bajkalskej ulici na zeleno.

Slovak Telekom, cebtrala Bajkalska, 24.7.2016
foto: Slovak Telekom

Do zeleného sa „obliekli“ v tomto týždni aj vybrané predajne v Bratislave, Trnave, Trenčíne, Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach a aj stránka Telekomu na Facebooku a web stránka www.telekom.sk.

telekom.sk v zelenom S4GAN reprefotot 25.7.2016

Zamestnanci Telekomu zároveň poslali Saganovi pozitívnu energiu vytvorením „živého“ čísla 5 na cyklotrase v Bratislave.

24.7.2016 ziva retaz pre Petra Sagana - zamestnanci Slovak Telekom
foto: Slovak Telekom

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu