„Spájame ľudí v Európe“ je headline novej mediálnej kampane, ktorú Telekom postupne prináša do dvanástich krajín Európy a v stredu 24. júna 2015 štartuje aj na Slovensku.

Ústredným prvkom spoločnej kampane je písmeno T predstavujúce most medzi jednotlivými krajinami.

„Našou kampaňou chceme zvýšiť povedomie o skutočnosti, že práve Deutsche Telekom a jeho najmodernejšie technológie spájajú ľudí a jednotlivé trhy Európy,“ povedal Hans-Christian Schwingen, šéf stratégie značky a marketingovej komunikácie  Deutsche Telekomu.

 

Jednotlivé krajiny symbolizujú známe architektonické pamiatky – v kampani je možné vidieť napríklad Pražský hrad, Námestie hrdinov v Budapešti, Brandenburskú bránu v Berlíne či Pulskú arénu v Chorvátsku. Zatiaľ čo televízny spot je (po vizuálnej stránke) identický pre všetky krajiny, printové verzie sa v jednotlivých krajinách líšia. V slovenskej verzii dominuje Most SNP a Bratislavský hrad.

Telekom má novú medzinárodnú kampaň
zdroj: Slovak Telekom

 

Národné kampane prinášajú aj konkrétne produktové posolstvo – v prípade Slovak Telekomu je to možnosť volať s paušálmi Happy v zahraničí bez starostí o vysokú faktúru. Paušály Happy totiž obsahujú voľné minúty aj pre prijaté volania v zahraničí.

Kampaň začala v máji v Macedónsku, Nemecku a Čiernej Hore. V lete nasledujú Slovensko, Poľsko, Česká republika, Chorvátsko, Maďarsko, Rakúsko, Rumunsko, Albánsko a Holandsko.

Hlavným cieľom kampane je podpora stratégie skupiny Deutsche Telekom – jej ambíciou je v najbližších rokoch stať sa jednotkou na telekomunikačnom trhu.

„Do roku 2018 sa chceme stať lídrom v poskytovaní telekomunikačných služieb v Európe. Preto výrazne investujeme do moderných sieťových technológií a cezhraničnej infraštruktúry,“ povedala Claudia Nemat, členka predstavenstva Deutsche Telekomu zodpovedná za Európu a technológie.

Deutsche Telekom plánuje v najbližších troch rokoch investovať viac ako 6 miliárd eur do rozšírenia a skvalitnenia svojich európskych sietí. V spolupráci s jednotlivými národnými operátormi chce vybudovať integrovaný paneurópsky produkčný model.

Paneurópska sieť prinesie zákazníkom množstvo výhod. Najdôležitejšou z nich je výrazné skrátenie času potrebného na uvedenie nových produktov na trh, zrýchlenie inovácií  a spoločné produktové portfólio prispôsobené lokálnym požiadavkám a špecifikám konkrétneho trhu.

Sledujte nás aj na Facebooku

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu