Na bruselskom letisku a v priestoroch metra sa odpálili samovražední atentátnici – teroristi. K útokom sa údajne hlási Islamský štát. Viac informácií  na > SME.sk. 

Spoločnosť Slovak Telekom, ako spoločensky zodpovedná firma sa rozhodla na túto smutnú udalosť promptne zareagovať a daruje volania a správy medzi Slovenskom a Belgickom. Ľudia sa tak môžu spojiť a komunikovať bez obmedzení so svojimi blízkymi.

„Vieme, aké dôležité je byť v ťažkých chvíľach v kontakte s najbližšími. Preto sme sa rozhodli zareagovať na katastrofu v Belgicku a na znak spolupatričnosti nebudeme zákazníkom účtovať roamingové volania a SMS medzi Slovenskom a Belgickom. Platí to pre všetky volania a SMS z Belgicka na Slovensko, zo Slovenska do Belgicka a takisto volania a SMS v rámci Belgicka,“ vyhlásil Peter Gálik, špecialista komunikácie spoločnosti Slovak Telekom.

Ústretový korok zákazníkom platí v období od 22. marca až do 4. apríla pre všetkých zákazníkov Slovak Telekomu bez ohľadu na to či používajú predplatenú kartu, alebo paušál.

Automaticky sa im služby nebudú zaúčtovať, resp. ak bude zákazníkovi kredit odpočítaný, automaticky sa mu vráti spať. Službu si zákazníci nemusia aktivovať, funguje automaticky.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu