Peter Gálik, marketingový špecialista spoločnosti Slovak Telekom nás informoval, že Telekom uviedol v piatok 2. októbra nový koncept predajní, ktorý okrem úplne nového dizajnu prinášajú zákazníkom množstvo užitočných služieb. Vynovená predajňa, ktorú Telekom predstavil v bratislavskom Auparku, je pilotom nového konceptu Deutsche Telekomu. Pôjde údajne o najmodernejšiu predajňu v Európe. Po prvý raz si budú môcť zákazníci vyskúšať množstvo nových atraktívnych prvkov na jednom mieste.

Zákazník si už pred návštevou predajne môže cez Telekom aplikáciu overiť, koľko zákazníkov aktuálne čaká na vybavenie a zároveň si v prípade potreby vziať e-lístok.

Zákazník si v prípade záujmu môže po novom rezervovať stretnutie s predajcom aj na pevný čas, a to až týždeň vopred. Poslúži mu na to prehľadný rezervačný systém dostupný na webe Telekomu a tiež v mobilnej aplikácii Telekom. Na webe ho zákazníci môžu nájsť v záložke Kontakt v spodnej časti stránky, v aplikácii po kliknutí na konkrétnu predajňu v Zozname predajní.

Zákazník sa nemusí pri výbere nových produktov a služieb rozhodnúť hneď na mieste. V predajni si len vyberie mobilný telefón alebo zariadenie pevnej siete a nechá si odporučiť služby. Predajca mu následne na e-mail pošle ponuku, ktorú mu môže potvrdiť neskôr z pohodlia domova. Zariadenie v tomto prípade zákazníkovi doručí kuriér, prípadne ho navštívi technik.

Nová predajňa ponúkne záujemcom aj výrazne širší výber príslušenstva a špeciálnu zónu určenú pre prezentácie. Predajňa má bezplatnú Wifi sieť, nabíjacie stanice a k dispozícii je aj čerstvá káva, ktorá má doladiť príjemnú atmosféru.

Telekom novým konceptom nadväzuje na aktivity smerujúce k zvýšeniu pohodlia zákazníka a zjednodušeniu vybavenia jeho požiadaviek, akými boli napríklad redizajn portálu telekom.sk alebo služba Hlasová biometria.

Telekom otvoril novú modernú kamennú predajňu, interaktívne prepojenú s online prostredím - 3
Zdroj: Telekom
Telekom otvoril novú modernú kamennú predajňu, interaktívne prepojenú s online prostredím - 4
Zdroj: Telekom
Telekom otvoril novú modernú kamennú predajňu, interaktívne prepojenú s online prostredím - 2
Zdroj: Telekom
Zdroj: Telekom
Zdroj: Telekom
REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu