Telekom dočasne mení svoju magentovú korporátnu farbu na zelenú. Kvôli Petrovi Saganovi a jeho zelenému dresu najlepšieho šprintéra na Tour de France. Telekom tak dokonale využíva marketingové partnerstvo s cyklistom.

Telekom na jeden týždeň nahradí svoju typickú magentovú korporátnu farbu zelenou. Vyjadruje tak vďaku slovenskému cyklistovi Petrovi Saganovi, ktorý na najprestížnejších svetových pretekoch Tour de France získal vzácny zelený dres.

zelené logo TelekomZelené logo T a ďalšie prvky v tejto farbe sa od pondelka 27. júla 2015 objavili na oficiálnej stránke Telekomu, v televíznych spotoch kampane S4GAN, na bilbordoch v Bratislave a Žiline a tiež na Facebook, LinkedIn a Twitter profiloch operátora.

„Týmto spôsobom chceme Petrovi Saganovi zagratulovať a hlavne poďakovať za bojovnosť, ktorú preukázal na Tour. Tento mimoriadny úspech svedčí o správnosti našej voľby, keď sme si pre zosobnenie rýchlosti, kvality a líderstva v oblasti mobilných dát vybrali práve Petra. Svojimi výkonmi robí skvelé meno Slovensku, inšpiruje množstvo ľudí a robí ich hrdými na túto krajinu. Aj my sa pre Slovensko snažíme robiť veľa – digitalizujeme ho, prinášame technologické novinky, staviame rýchle a moderné siete. To všetko vo viere, že ho tak robíme lepším a že aj vďaka nám a našim službám môžu ľudia využiť naplno svoj talent a splniť si svoje sny,“ povedal Dušan Švalek, výkonný riaditeľ pre mass market segment Telekomu.

Telekom sa stal partnerom najlepšieho slovenského cyklistu Petra Sagana vo februári 2015. Pripravil špeciálny web www.s4gan.sk a kampaň s ústredným textovým motívom S4GAN na podporu svojej najrýchlejšej 4G siete. Na Tour de France vypravil aj špeciálny fanbus s fanúšikmi, ktorí neunikli pozornosti svetových médií počas pretekov.

Na špeciálnej zelenej plachte s nápisom „Ďakujeme S4GAN“ , ktorá bude umiestnená na Magio pláži  na Tyršovom nábreží v Bratislave, budú môcť fanúšikovia Petrovi zanechať svoj odkaz.

Telekom pre fanúšikov pripravuje aj stretnutie s Petrom Saganom – uskutoční sa od 9-tej rána 6. augusta (do 16 hod) na Magio pláži a bude spojené aj s autogramiádou a koncertom jeho obľúbenej kapely Replay. Bližšie informácie budú včas zverejnené.

Telekom pripravil aj novú aplikáciu S4GAN Emoji, ktorá prináša do smartfónov a tabletov emotikony s motívom Petra Sagana. Aplikácia je bezplatná > pozri

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu