DAJTOV BOXE: Wilder vs. Fury (foto: TV Dajto)

Na obrazovky televízie Dajto prichádza ďalšia boxerská lahôdka. Diváci sa už v nedeľu, 23. februára 2020 so začiatkom o 4.00 nášho času, môžu tešiť na priamy prenos súboja Deontay Wilder vs. Tyson Fury, ktorý sa nepochybne zaradí medzi najväčšie bitky v histórii ťažkej váhy.

Asi najočakávanejší súboj tohto roka je na programe v MGM aréne v Las Vegas. V ringu sa proti sebe postavia aktuálny šampión WBC a svetová dvojka ťažkej váhy Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder a bývalý držiteľ opaskov organizácii WBA, WBO, IBF, IBO a aktuálna svetová štvorka Tyson „Gypsy King“ Fury.

Ide o ich druhý vzájomný súboj, keď fanúšikovia v decembri 2018, aj v priamom prenose na Dajto, nespoznali víťaza ani po 12-tich kolách.

Tridsaťštyriročný rodák z Alabamy je jasnou zárukou devastujúcich knokautov, pretože jeho pravačka je neskutočne rýchla a nekompromisná. Naopak, tridsaťjedenročný Brit je pravý opak držiteľa opasku organizácie WBC. Tyson Fury ma skvelý pohyb, dokonalé načasovanie úderov a je to rodený šoumen.

„Som nesmierne rád, že sa nám podarilo získať televízne práva aj na odvetný súboj týchto dvoch hviezd svetového boxu. Verím, že diváci v nedeľu ráno na Dajto uvidia napínavý box a skvelú šou, ktorou ich budú sprevádzať komentátor Slávo Jurko a reprezentačný tréner Slovenska Pavol Hlavačka,“ povedal Martin Lisý, šéfredaktor športovej redakcie TV Markíza.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu